Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
6.5 10.0 0.0 5
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Iron Man stawia czoło Iwanowi Wanko, znanemu jako Whiplash.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Robercik jak zwykle rządzi a scena na torze w Monaco jest dobrze wyreżyserowania. Poza tym stanowi bardziej fundamenty pod większe uniwersum niż samodzielną produkcję ale wciąż jest to przyjemny seans.

  • Kiepski sequel, ale role Scarlett Johansson i Samuel L. Jackson cieszą a Robert Downey Jr. jak zawsze genialny. Szkoda, że scenariusz ssie.

  • Bardziej przypomina mi robienie fundamentów pod uniwersum (SHIELD, Fury, Natasha, Coulson) niż pełnoprawny film, a do tego historia jest dość przeciętna na czele z czarnymi charakterami, których słabo się pamięta. Jednakże Robert dalej jest świetny, a film ogląda się przyjemnie.

  • Dostarcza trochę rozgrywki, ale scenariuszowo nie jest najlepiej, a całość przypomina raczej podwaliny pod kolejne wydarzenia w Kinowym Uniwersum Marvela (wciąż jednak ten aspekt zrobiono lepiej niż w np. Mumii z Tomem Cruise'm).

  • Film momentami żmudny i pozbawiony polotu jedynki. Z kiepskimi antagonistami i słabo zasygnalizowaną przemianą głównego bohatera jest to superbohaterski przeciętniak.