Wszystko wszędzie naraz

2022 Film
8.5 10.0 0.0 14
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
7.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Danielowie po prostu jak nikt inny umieją wykorzystać temat multiwersum. Lepszej produkcji o tej tematyce nigdy nie znajdę. O kinie w kinie w ramach kina.

 • 10

  PERFECT CINEMA!!!

 • 9.5

  Zapewne początkowo może się wydawać, że film nie posiada w sobie żadnej kontroli fabularnej.Jednakże tak inteligentnie,pieczołowicie dopieszczonej i szalenie ciekawie zrealizowanej fabuły nie widziałem dawno.Gatunkowo trudno tu o ulokowanie bo twórcy czerpią od kina bohaterskiego po dramat społeczny czy też thriller psychologiczny.A wszelkie mindfucki podczas seansu pokazują jak widz oklepanie myśli, że wie co dostanie od twórców minuta po minucie.To zabawa formą,stylem.Jestem oczarowany.

 • 8

  Jestem pewien, że niektórzy od tej produkcji się odbiją bo za chaotycznie, bo może za szybko. Prawda jest jednak taka, że kino potrzebuje więcej takich freaków a próba ogarnięcia tego wszystkiego - jak mówi sam film - jest bezsnesu. Trzeba chłonąć, dobrze się bawić i cieszyć się tym, że w kinie nie obowiązują żadne granice.

 • ?

  Kompletnie zwariowane kino jakie mogłem obejrzeć, ale parówki zamiast palców to perfect na 10, śmiech był z tego, że prawie łzy by poleciały. Nie mam pojęcia jak ocenić ten film, mam mieszanie uczucia na temat tego filmu.