Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Wszystko wszędzie naraz

2022 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Borykająca się z trudami codzienności kobieta w średnim wieku zostaje wciągnięta w szaloną przygodę, w której sama może uratować świat, eksplorując inne wszechświaty.

 • Najlepsze recenzje krytyków

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Zapewne początkowo może się wydawać, że film nie posiada w sobie żadnej kontroli fabularnej.Jednakże tak inteligentnie,pieczołowicie dopieszczonej i szalenie ciekawie zrealizowanej fabuły nie widziałem dawno.Gatunkowo trudno tu o ulokowanie bo twórcy czerpią od kina bohaterskiego po dramat społeczny czy też thriller psychologiczny.A wszelkie mindfucki podczas seansu pokazują jak widz oklepanie myśli, że wie co dostanie od twórców minuta po minucie.To zabawa formą,stylem.Jestem oczarowany.

  • PERFECT CINEMA!!!

  • Danielowie po prostu jak nikt inny umieją wykorzystać temat multiwersum. Lepszej produkcji o tej tematyce nigdy nie znajdę. O kinie w kinie w ramach kina.

  • Jest wszystkimi filmami świata jednocześnie, w największej ich jaskrawości. Do ideału brakuje mi tylko większej kompresji materiału, bo są momenty, gdzie można byłoby się co jakiś czas na kilka minut wyłączyć (choć to przy ilości bodźców praktycznie niemożliwe) i nie straciłoby się z fabuły kompletnie nic.

  • Mam ogromny problem z tym filmem, z jednej strony dałbym 8 a z drugiej 6, coś mi tu nie grało. Uśmiałem się, niektóre zabiegi fenomenalne, ale kurcze trochę takie puste kalorie. Po drodze gdzieś traci ten błysk i przynudza fabularnie, jednak nie sposób nie docenić pomysłowości. Jest to coś nowego i dlatego zdecydowanie warto obejrzeć, choćby właśnie dla samej fantastycznej żonglerki wszystkim czym tylko się da.

 • Nowe recenzje krytyków

 • Nowe recenzje użytkowników

  • Niedojrzała historia oparta na mocnym zbanalizowaniu teorii wieloświatów czy efektu motyla. Bohaterowie są odpychający, lubiący piszczeć, gadać i kłócić się w każdej chwili. Twórcy uczą miłości, ale nie uczą, że należy uczyć się na błędach, rozumieć drugą osobę i jej pomyłki, żadne z tych dojrzałych rzeczy. Zamiast tego: kochajmy się. W ten sposób cały burdel, który nijak nie prowadził do takiego zakończenia, też zostaje wykreślony. Tamto to nie ważne, gdy finał jest pozytywny i przyjemny.

  • Skromna obyczajowa historia ubrana w zwariowany kostium. Wiele zabawy formą, kunsztowne sceny walki, masa absurdalnego humoru. Dziwaczne, ale na pewno nie przejdzie się koło tego filmu obojętnie.

  • (0.4) Jak sobie odpalę 16 programów w video do "Like a Rolling Stone" Dylana, to mam ciekawsze multiwersum. 140 minut teledysków, TikToka, gier i tandety, wow.

  • Niesamowita żonglerka formą, treścią, schematami i wszystkim czym się da-widz nie ma chwili oddechu. Absolutna wolność wizji od szarego życia po świat z parówkami zamiast palców od rąk...Jako nutę goryczy dodam fakt, że po jakiejś półtorej godzinie seansu czułam się już wymęczona....Nie jest to najlepszy film roku (moim zdaniem) i w deszczu nagród chyba jednak wygrywa trochę poprawność, choć Michelle Yeoh i Ke Huy Quan to duet rewelacyjny. Warto-choć bez zachwytu totalnego. Oscary na pewno będą.

  • Dla takich filmów wymyślono kino.