Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź
3.5 10.0 0.0 23
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
2.9
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Podczas obozu harcerskiego ginie jeden z jego uczestników. Oboźny Jacek rozpoczyna prywatne śledztwo.

 • 2

  To jest okropnie krzywdzący film. Nie myślałem, że w harcerstwie jest jak na poligonie. Totalne oderwanie od rzeczywistości i nabijanie widza w butelkę.

 • 0

  Dno i metr mułu. Szkodliwy film, który może kształtować negatywną, krzywdzącą opinię publiczną, opartą na fałszywych przesłankach.
  Twórcy nie mają pojęcia, jak wygląda dziś obóz harcerski. Patologiczne incydenty wśród młodzieży można było osadzić w każdym innym środowisku, nie szkodząc jednej z niewielu sensownych organizacji młodzieżowych w Polsce. „Artystom” przydałoby się trochę odpowiedzialności, oprócz wątpliwej jakości uniesień twórczych. Dziecko wylane z kąpielą.

 • 2

  Przeintelektualizowane pseudo-artystyczne kino w najgorszym wydaniu.

 • 7

  A mi się podobał

 • 3

  Obozy w lesie zasługują na lepszy film

 • 7

  Robert Gliński tworzy niesamowity klimat i stopniowo buduje napięcie… czarno-białe zdjęcia, przemyślane kadry, muzyka – to tylko kilka składających się na to elementów. Na szczególną uwagę zasługuje gra aktorska, w większości młodych ludzi nie posiadających doświadczenia filmowego. Reżyserowi udało się jednak wydobyć z nich, to co chciał osiągnąć: poszukiwania przez współczesną młodzież wartości duchowych jako nowy trend socjologiczny. To już nie jest obraz Polski z „Cześć Tereska”.