Ślicznotki

2019 Film
6.6 10.0 0.0 20
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Dziewczyny pracujące w najmodniejszym klubie go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności przez krach finansowy 2008 roku. Postanawiają zemścić się na bankierach z Wall Street.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Do Hustlers podchodziłem bardzo sceptycznie,no bo gdzieś z tyłu głowy miałem takie"co film o klubie ze striptizem może zaoferować?"Coś więcej niż rozrywkę na nijakośrednim poziomie?A tu proszę, dostajemy kawał dobrego kina.Film od początku wprowadza Nas w świat klubowy,wciąga dość mocno aż chce się więcej.Duet Wu-Lopez ma niezwykłą chemię i aktorsko każda wywiązuje się dobrze-nawet Cardi B.Ciekawe rozwiązania montażowe i dźwiękowe.To porządnie napisany i nakręcony film.Chyba posypią się nagrody.

 • 8

  Co prawda pod koniec struktura historii nieco wywala się, ale przez większość czasu jest się naprawdę zaangażowanym w śledzenie tej fabuły. Jennifer Lopez jest świetna.

 • 6

  scenariusz, oparty na faktach ku przestrodze amatorom wieczornych atrakcji, film dobrze zmontowany, oferujący dużo atrakcji cielesnych, ale przewidywalny i przeszarżowany aktorsko, recenzja: https://www.wodaiogien.com/single-post/2019/10/26/Ślicznotki-–-ku-przestrodze-ocena-610

 • 6

  Po entuzjazmach w Toronto spodziewałem się czegoś mocniejszego. Na filmie bawiłem się dobrze, choć w pewnym momencie siadł scenariusz i wkradła się nuda. Wbrew temu co piszą, moim zdaniem Constance Wu wypadła lepiej niż Jennifer Lopez, więcej wyciąga ze swojej postaci.