7.2 10.0 0.0 11
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Historia policjantki, która spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Naprawdę nie spodziewałem się, że wyjdzie z tego kompetentny film. Jasne, nadal ma swoje problemy, bo za długie to, ale nieźle porusza parę tematów.

 • 7

  Panie Vego, tak powinno się kręcić kino gangsterskie. FURIOZA to całkiem solidny film z przyzwoicie rozpisanymi bohaterami i niezłymi dialogami.

 • 7

  Trafne, tylko odrobinie przerysowane, ukazanie środowiska chuliganów sportowych i ich kontaktów ze światkiem przestępczym. Wyrazistość postaci, dobre aktorstwo i poprawnie rozpisane dialogi. Drobne błędy reżyserskie i odrobinę za długie.

 • 7

  Furioza zaskakuje świetnie poprowadzoną narracja,ciekawą realizacją przepełnioną intrygującymi zabiegami oraz dobrym,niezwykle świeżym podejściem reżyserskim do materiału źródłowego.Film od początku ma bardzo dobre tempo.Tam gdzie ma być brutalny-jest bez żadnych skrupułów.Twórcy mocno skupiają się na psychologii tego świata ukazując obłęd całej tej patologicznej bańki- i to widza przeraża a z drugiej strony szalenie ciekawi.A całość jeszcze mocniej wybrzmiewa przez świetnie rozpisane role.Brawo

 • 8

  Czy Weronika Książkiewicz była tu naprawdę potrzebna? Przecież ona gra zupełnie inne role i nie pasowała nijak tutaj.