6.5 10.0 0.0 13
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Robert, młody milicjant "z zasadami", wpada na trop seryjnego mordercy gejów. W toku śledztwa poznaje Arka. Postanawia wykorzystać go jako informatora, nie zdając sobie sprawy, jak bardzo ta relacja wpłynie nie tylko na jego pracę, ale także życie osobiste.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 7.5

    Hiacynt oprócz dobrze trzymającej i poprowadzonej historii jest również świetnie zrealizowany rzemieślniczo.Posiada w sobie tempo thrillera,jednakże nie szufladkuje całości tylko w jednym gatunku.Ciekawie są zarysowane wątki obyczajowe oraz socjologiczne.Ziętek niesamowicie odgrywa swoją postać a zwłaszcza jego wyzwoleńczy obłęd i zauroczenie.Owszem,można byłoby popracować bardziej nad dźwiękiem bo są momenty gdzie mocno szwankuje ten aspekt.Finał siada ale reasumując jest to dobry i ważny film.

  • 7

    Niezły polski film który dzięki Netflixowi ma szansę dostać się do szerszej publiczności

  • 6.5

    NH21. Gdy już myślisz, że dramaty bohaterów cię nie dotkną, to Domalewski znów sprawia, że przeżywasz wszystkie emocje. To już trzeci jego film, w którym dokładnie tak się dzieje. To reżyser nastawiony na dobrą opowieść i zdecydowanie to widać. Rozdźwięk gatunkowy niestety jest dość spory i gryzło mi się przez to kilka ważniejszych motywów w tym filmie. Nie wiem, czy takie lawirowanie pomiędzy gatunkami Domalewski ma opanowane. Być może z powtórkami będzie wyżej.