Scooby-Doo!

2020 Film
5.3 10.0 0.0 10
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.9
Negatywnie oceniony przez użytkowników
 • 4

  Ja zdaję sobie sprawę, że twórcy chcieli zrobić coś innego z Tajemniczą Spółką, bo ta ekipa zdołała przez ponad 50 lat rozwiązać co najmniej kilkaset zagadek, ale żeby od razu wsadzić ich do generycznego kina superbohaterskiego, które do tego zapowiada kinowe uniwersum Hanny-Barbery?! A teraz pewnie ten cały misterny plan Warner Bros. (czyli właścicieli H-B) pójdzie w p**du.

 • 6

  Przyzwoita animacja o Scoobym i kilku innych postaciach z uniwersum Hanna Barbera, jeśli to zarobi, to ten film to dużo wprowadzenie do nowego SDU. Głosowo jest naprawdę w porządku, niektórzy się wybijają, a reszta trzyma przyzwoity poziom. Zdecydowanie na plus aktor Ken Joeng(ten z Community) jako Dynomuut sidekick głównego bohatera tego uniwersum. Zdecydowanie najlepszą rolą jest tu sam Scooby z orginalnym aktorem głosowym. Żarty też różnie siadały. Szacun za dobry żart o Tinderze.

 • 6

  Być może nieco podwyższona ocena przez sentyment do produkcji HB, a zwłaszcza SD ;)

 • 7

  To nie jest animacja która ma zdobyć Oskara czy Złotego Globa ani też idealnie i wiernie przedstawić kultowe już postacie. Zrobiono ją po to żeby nowe pokolenie również miało szansę poznać tych bohaterów w bardziej współczesny sposób. Można nad tym ubolewać lecz trzeba też docenić

 • 4

  Odświeżenie bohaterów super, ale więcej tu klisz niż filmu. Nawet jest znowu odświeżona czołówka z serialu. Przez to oglądać się tego nie da. A zakończeniem dobili wszystko. Większość żartów nietrafiona. Rozwiązywanie zagadek i klimat zepchnięty na drugi plan. Aż zalatywało tu Minionkami.

 • 6

  1 akt jest świetny ale później zwykła sztampowa historia o super bohaterach ale mimo to bardzo dobrze się bawiłem.