Bliźniak

2019 Film
4.1 10.0 0.0 21
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Elitarny zabójca zostaje zaatakowany przez młodego mężczyznę, który potrafi przewidzieć każdy jego ruch.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Ten film miał zrewolucjonizować obraz-hm-że to tak ujmę 120 klatek sprawiły,że bardzo ciężko się oglądało ten film-jego wyostrzenie,głębia i jakby to ująć inna kompozycja sprawiała pewną sterylność tego kina akcji-gdzie tej akcji kompletnie przez to (i oczywiście dość słaby scenariusz) nie było czuć.Pominę CGI Willa Smitha,bo kino jeszcze chyba do tego nie dorosło-kolejna kwadratowa odsłona,pominę też efekty,bo one przez nadmiar klatek również stają się plastikowe.Bardzo źle to wyszło panie Lee!

 • 3

  W zasadzie film to bezbolesny akcyjniak, a Lee, zamiast skupiać się nad stworzeniu dobrej fabuły, wolał skoncentrować się na stworzeniu tego wszystkiego w 3D i HDR, przez co całość wygląda przez większość czasu jak telenowela puszczana na TVP, a do tego dodał też w miarę nie najgorzej wyglądającego młodego CGI Willa Smitha.

 • 3

  Lee chciał nakręcić własne M:I w 3D. Wyszedł mu bardziej Seagal w 3D. Smith jest żenujący, a mamy go tu podwójnie. Słabizna o której wszyscy szybko zapomną.

 • 3

  "Był wyszkolony, by zabijać. Teraz... będzie musiał walczyć sam ze sobą. PREMIERA TELEWIZYJNA. "BLIŹNIAK". ZA TYDZIEŃ O DWUDZIESTEJ. W POLSACIE."

 • 3

  Co się stanie kiedy wyszkolony zabójca będzie musiał zmierzyć się z samym sobą? Will Smith w premierowym MEGAHICIE. Bliźniak w poniedziałek o 20:10 na Polsacie.