Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź

Marcin Świątkowski

Krytyk
 • Ostatnia aktywność: 19 lutego
 • Dodany: 15 listopada 2017

Ostatnio zrecenzowane

 • 8.5

  Nieśmiertelny serial o ponadczasowej, uniwersalnej tematyce, w którym sposób prezentacji bohaterów, daje im szansę na stanie się fikcyjnymi członkami rodziny dla wielu widzów. "Deep Space Nine" wyróżnia się na tle innych seriali sf bogatą i przedstawioną w rewelacyjny sposób fabułą.

 • 10

  Ogólnie oceniając serial Battlestar Galactica trzeba przyznać jednak, że był jednym z najlepszych seriali science-fiction wszech czasów. Imponował bardzo realistyczną scenografią, historią, wiarygodną grą niemal wszystkich aktorów, wciągającą fabułą, specyficznym, gęstym klimatem osaczenia, ciągłego zagrożenia i kosmicznej klaustrofobii. Bardzo dużą rolę w tym serialu odgrywała niezwykle nastrojowa, pogłębiającą klimat - muzyka Beara McCreary'ego i Richarda Gibbsa.

 • 5

  "Głębię strachu" możecie niestety dość szybko zapomnieć po wyjściu z kina.

 • 5

  Niemniej jak na film z tak małym budżetem wypada on przyzwoicie. To solidnie wykonana od strony technicznej produkcja, która w nietrywialny sposób łączy elementy gatunków m.in. science-fiction i superhero. Nie porwie Was grą aktorską, ani fabułą, ale jest na tyle dobrze wyważona, aby Was nie odrzucić jak np. wiele marnych produkcji Netflixa, a dostarczyć rozrywki na całkiem przyzwoitym poziomie, jednocześnie delikatnie uderzając w bardziej poważne tony i problematykę właściwą dla dramatu.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.5 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Marcin Świątkowski, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.