Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Marcin Świątkowski

Krytyk
 • Ostatnia aktywność: 8 maja
 • Dodany: 15 listopada 2017

Ostatnio zrecenzowane

 • 7.5

  Serial broni się sprawną realizacją, dynamiczną konstrukcją w prowadzeniu narracji, dobrą kreacją postaci. Jest sporo ciągłego napięcia, tarć między bohaterami, ścierania się charakterów i udzielających się widzowi emocji, a to ostatnie jest chyba najważniejsze.

 • 5

  Jest dość eleganckim i przemyślanym połączeniem kina postapo z elementami romansu, zapodanym w kameralnej i stonowanej formie. Mimo nadmiernego szarpania tempa retrospekcjami, które zaburzają stopniowanie napięcia, cieszy ogólna spójność fabularna i konsekwencja twórców w dążeniu do celu i przesłania filmu. Film "Tylko" nie ma jednak argumentów, by zostać zapamiętany na dłużej.

 • 7.5

  Bardzo sprawnie zrealizowany i dobrze poprowadzony thriller z elementami horroru i science-fiction, który trzyma w napięciu od początku do zaskakującego i w pełni satysfakcjonującego końca. Krótkie "wypadnięcia z rytmu" są niezauważalne, a pewne nielogiczności, które niestety występują, da się bez problemu wybaczyć. Nieliczne zgrzyty fabularne łagodzą bowiem doskonałe zdjęcie, przemyślane kadry oraz design pomieszczeń, co sumarycznie wpływa na specyficzny klimat tej kameralnej opowieści.

 • 8.5

  Nieśmiertelny serial o ponadczasowej, uniwersalnej tematyce, w którym sposób prezentacji bohaterów, daje im szansę na stanie się fikcyjnymi członkami rodziny dla wielu widzów. "Deep Space Nine" wyróżnia się na tle innych seriali sf bogatą i przedstawioną w rewelacyjny sposób fabułą.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.4 niżej niż inni krytycy

Jeżeli jesteś Marcin Świątkowski, to możesz uzyskać dostęp do panelu administracyjnego krytyka.