7.2 10.0 0.0 24
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Mieszkańcy wąwozu w środkowej Kalifornii stają się świadkami tajemniczego i mrożącego krew w żyłach zjawiska.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  Nie! jest przykładem świetnej scenariuszowej roboty-to w jaki sposób się bawi widzami i zarówno wyśmiewa przechodzi "ludzkie" pojęcie.Odwołań do popkultury masa-niektóre trudne do wychwycenia.Bardzo ambitnie podchodzi do oceny kondycji społeczeństwa,postrzegania tego co nieoczywiste i interpretowania percepcji indywidualnie.W sposób satyryczny drwi z twórców,widzów i samej konwencji horroru nie wydając przy tym jednoznacznego osądu.A to wszystko ukazuje w intrygującej wizualizacji.Jestem na TAK!

 • 8

  Świetnie zrealizowane widowisko, ale także wypełniona po brzegi ciekawymi tematami opowieść biorąca na warsztat temat UFO od nowej, oryginalnej strony.

 • 6

  Technicznie fajny, ale sam pomysł na film ssie pałkę. A szkoda, bo uwielbiam filmy o UFO.

 • 8

  Z całą pewnością przydałoby się posprzątać lekko w scenariuszu i zsyntezować kilka kwestii, a i nawet wziąć całość pod nożyce i śmiało skrócić o kilkanaście minut. Reszta to już jednak wizjonerstwo w czystej postaci, zabawa gatunkami i konwencją, emocje, zachwyty, interpretacje i odkrywanie granic kina. O Peele'u za kilkadziesiąt lat będzie się mówiła w każdej szkole zajmującej się nauką o filmie. Yep!