Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

Ostatnio zrecenzowane

 • 7.5

  Serial broni się sprawną realizacją, dynamiczną konstrukcją w prowadzeniu narracji, dobrą kreacją postaci. Jest sporo ciągłego napięcia, tarć między bohaterami, ścierania się charakterów i udzielających się widzowi emocji, a to ostatnie jest chyba najważniejsze.

 • 5

  Jest dość eleganckim i przemyślanym połączeniem kina postapo z elementami romansu, zapodanym w kameralnej i stonowanej formie. Mimo nadmiernego szarpania tempa retrospekcjami, które zaburzają stopniowanie napięcia, cieszy ogólna spójność fabularna i konsekwencja twórców w dążeniu do celu i przesłania filmu. Film "Tylko" nie ma jednak argumentów, by zostać zapamiętany na dłużej.

 • 7.5

  Bardzo sprawnie zrealizowany i dobrze poprowadzony thriller z elementami horroru i science-fiction, który trzyma w napięciu od początku do zaskakującego i w pełni satysfakcjonującego końca. Krótkie "wypadnięcia z rytmu" są niezauważalne, a pewne nielogiczności, które niestety występują, da się bez problemu wybaczyć. Nieliczne zgrzyty fabularne łagodzą bowiem doskonałe zdjęcie, przemyślane kadry oraz design pomieszczeń, co sumarycznie wpływa na specyficzny klimat tej kameralnej opowieści.

 • ?

  Fenomen trudny do zrozumienia dla tych, u których opór przed obejrzenia choćby jednego odcinka jest zbyt duży. Bo przecież jak można się ekscytować bajką? Można. Jeżeli znasz serial "Futurama", to masz już jeden przykład. "Samurai Jack" - drugi. A "Rick i Morty" to... Król. Absolutny mistrz! Szczególnie, jeżeli mówimy o animowanych serialach sf.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Najbardziej odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.2 niżej niż inne źródła