Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Rick i Morty

2013- Serial
7.8 10.0 0.0 8
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.

 • "Rick i Morty" zaliczają ciekawy start, choć spora część fanów będzie niezadowolona z faktu, że pierwsze dwa odcinki są osobnymi historiami i w żaden sposób nie rozwijają wątku głównego, czyli walki z Rickiem Primem. Mało tego, obie historie skupiają się na Sanchezie, pozostawiając resztę rodziny w tyle. Nie mają oni za dużo do zrobienia. Nie przeszkadza mi to, ponieważ uwielbiam Ricka i jego zwariowane przygody, choć wolę, jak towarzyszy mu Morty.

  Więcej
 • Fenomen trudny do zrozumienia dla tych, u których opór przed obejrzenia choćby jednego odcinka jest zbyt duży. Bo przecież jak można się ekscytować bajką? Można. Jeżeli znasz serial "Futurama", to masz już jeden przykład. "Samurai Jack" - drugi. A "Rick i Morty" to... Król. Absolutny mistrz! Szczególnie, jeżeli mówimy o animowanych serialach sf.

  Więcej
 • Ciężko być obiektywnym wobec serii, którą się uwielbia. Najnowszy sezon Ricka i Morty'ego cytując barakowego klasyka - jest w pytę. Wszystko w nim jest wyjątkowo dopracowane i ciekawe.

  Więcej
 • "Rick i Morty" powracają po raz kolejny i pokazują, iż czas i zniszczenie wciąż się za nimi ciągnie.. Jednak mimo tego, dalej są pełni właściwego sobie humoru i absurdu.

  Więcej
 • Po dwóch niekoniecznie długich latach oczekiwania mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że współczuję nieco fanom, którzy niecierpliwie wyczekiwali nowej porcji odcinków. Podobnie jak w przypadku Pokemonów, nowy Rick i Morty nie wnosi nic poza wprowadzeniem nowych postaci i wariantów Ricka, które będzie można przerobić na Funko Popy i inny badziew sprzedawany pod kategorią "popkultura" w sklepach internetowych i księgarniach.

  Więcej
 • Jak wspomniałem ten odcinek uważam za całkiem niezły. Dlaczego? Bo jednak jest tutaj Rick i Morty. To o nich jest ten odcinek i jest poczucie, że znów wnuczek z dziadkiem przeżywają jakaś przygodę. Również zakończenie było lekko zaskakujące, co spowodowało że odcinek nałapał u mnie nieco punktów. Podobało mi się też, że podjęli po raz kolejny główny wątek - czyli wydarzenia z epickiej potyczki z Rick Primem.

  Więcej
 • Widać poprawę, ale wciąż Ricka i Morty'ego stać na więcej.

  Więcej