Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Po wygraniu konkursu programista jednej z największych firm internetowych zostaje zaproszony do posiadłości swojego szefa. Na miejscu dowiaduje się, że jest częścią eksperymentu.

 • Najlepsze recenzje krytyków

  • Świetnie zrealizowane kino o wielkich ambicjach, niestety miejscami przegadane i rozbijające się o głupie zachowania bohaterów. Domhnall Gleeson i Oscar Isaac znakomicie wcielają się tutaj w bardzo inteligentne postaci, tym bardziej dziwi fakt, że ich bohaterowie zachowują się niekiedy pretensjonalnie i nielogicznie.

   Więcej
 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Dobry sci-fi. Temat sztucznej inteligencji jest bardzo interesujący i tutaj został dobrze ukazany. Warto zobaczyć. Dla mnie największą wadą było to, że robota grała prawdziwa aktorka. I mimo świetnej realizacji jej ciała, właśnie przez twarz człowieka, trudno mi było uwierzyć i wczuć się że to jest robot. Jest coś takiego jak "dolina niesamowitości" i powinni ten efekt wykorzystać w filmie. Wtedy z naturalnym przerażeniem oglądałbym poczynania inteligentnego robota.

  • Niby wyeksploatowany temat już w kinie, a jednak pomimo tego Garland sprawia, że staje się on na nowo interesujący. To naprawdę inteligentny scenariusz połączony z ciekawie zarysowanymi postaciami świetnie odegranymi przez wspaniałych jak zawsze Isaaca, Vikander i Gleesona. Sam chciałbym mieć taki debiut.

  • Film nie dla wszystkich.
   Piękna, surowa lokalizacja (hotel). I takoż surowy Domhnall Gleeson.

   Scena tańca na zawsze w mojej pamięci.

  • Film o przeciekawej historii, zwłaszcza mówiąc o A24, który zachwyca nie tylko obrazkiem i niestarzejącymi się efektami, ale i wybitną rolą Oscara Isaca i myślę, że jeszcze długo aktualną koncepcją AI. Przemiana, którą pokazuje na ekranie Gleeson jest bardzo imersyjna i autentyczna.