Aktualizacja serwisu! M.in. import z IMDb. Sprawdź

The Mandalorian

2019 Serial
7.4 10.0 0.0 6
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.5
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Samotny łowca głów przemierza najdalsze zakątki galaktyki, z dala od władzy Nowej Republiki.

 • Ma lepsze i gorsze chwile. Bywa infantylny, bywa też - mimo niedługiego czasu trwania - przeciągnięty, statyczny, co dla dzisiejszych widzów może być niezbyt atrakcyjne, ale już dla garstki maniaków przeszkody to stanowić nie będzie. Bo czyż stara, oryginalna Trylogia też taka nie była? Każdy z reżyserów - w sumie jest ich sześcioro - przybija tu autorski stempel.

 • Pierwszy sezon "Mandaloriana" to obietnica wielkiej przygody. Może jeszcze nie do końca spełniona, zostawia wiele zagadek, ale wygląda bardzo imponująco i okazale. Robi też jedną, istotną rzecz: przywraca nadzieję na odwiedzenie bogatszego świata Gwiezdnych wojen. Moc chyba wracać do Galaktyki.

 • 7

  Dla mnie The Mandalorian to rzecz o tyle ciekawa, że stanowiła sympatyczną odskocznię od całej reszty serialowej ferajny. Odcinki można było oglądać z doskoku, Mandalorianin jest bohaterem ze sporą charyzmą więc przykuł moją uwagę, a i budżet był na tyle duży, że można było nakręcić kilka ciekawych akcji.

 • 7

  Daleko mu może do miana perfekcyjnego, bo po pierwszych odcinkach akcja wyraźnie osiada na miejscu. Nie ma co jednak wieszać od razu psów w samo południe, bo to i tak udany wstęp do nowej historii z ciekawymi postaciami i świetnym klimatem, który ogląda się ze sporą przyjemnością.

 • Dostaliśmy rozrywkowe, chociaż nieco wtórne widowisko, przez które widz płynie niemal bez ziewnięcia.

 • ?

  Ma potencjał i daję mu szansę, chociaż po pierwszym odcinku jestem zawiedziony. Mając pieniądze, którymi dysponuje Disney, można było naprawdę stworzyć serial na powalającym poziomie, a tymczasem wyszło smutne potwierdzenie powiedzenia "pieniądze to nie wszystko".