Legion samobójców

2016 Film
5.2 10.0 0.0 96
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Grupa złoczyńców otrzymuje od rządu szansę na odkupienie, wypełniając misję zagrażającą ich życiu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Niby ma jakieś tam pojedyncze zalety, ale tego czegoś nie można nazwać nawet tworem filmopodobnym. To raczej taki potwór Frankensteina, który skończył jak skończył dzięki okropnym decyzjom Warner Bros. Poza tym, dzięki temu filmowi powstały najgorsze interpretacje Jokera i Harley Quinn w historii.

 • 3

  Film, który od niemal samego początku mierzył się z problemami za kulisami i w efekcie tego wyszedł potworek Frankensteina, który nie wie od pierwszych minut, czym konkretnie chce być. Plus Harley Quinn i Joker wypadają tutaj okropnie. Deadshot, El Diablo, Captain Boomerang i Katana (mimo że, jej powinno być w filmie znacznie więcej) zostali całkiem nieźle napisani. Był potencjał na coś niezłego, wyszedł kiepski misz-masz stylów. Wciąż wypada jednak lepiej od "Batman v Superman".

 • 3

  Film zmasakrowany przez cięcia. Bajzel na kółkach, nie tak bolesny jak Batman v Superman, ale niewiele lepszy jako film.

 • 4
  Red

  Ayer coś Ty najlepszego zrobił? Można zobaczyć dla samej Margot Robbie, reszty nawet nie skomentuję. Typowy film dla nastolatków.

 • 4

  Przyjemnie, ale kulawo. Począwszy od fabuły z lukami, kończąc na słabo napisanych postaciach. Nawet Harley.. tyle, że Margot broni tę postać swoim urokiem.