Liga Sprawiedliwości

2017 Film
5.3 10.0 0.0 87
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwości. Jej celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Potwór Frankensteina, który od samego początku nie miał szans na powodzenie. Na dodatek Steppenwolf jest chyba najgorszym złoczyńcą w historii filmów superbohaterskich. Właściwie ciężko mi powiedzieć, kogo winić za poziom tego filmu: Snydera czy Warner Bros. (Whedon robił, co mógł, by całość ratować, mimo że to było niemożliwe)

 • 4

  Nieudane zderzenie wizji dwóch twórców, przy czym żadna z nich nie oddaje sprawiedliwości tytułowej drużynie. To co zrobiono z postaciami Batmana i Flasha jest smutnym żartem. Scenariusz pisany na kolanie i do tego przemielony przez problemy podczas produkcji. Jakość efektów komputerowych lepiej przemilczeć. Tak brzydkiego blockbustera nie widziałem od dawna. Cóż, przynajmniej Superman jest w końcu Supermanem.

 • 6

  Jest w tym bałaganie tyle scen perełek oraz fajnych bohaterów, że potrafię wybaczyć żenującą fabułę czy Steppenwolfa rodem z gry na PS3.

 • 3

  Mówiłem coś, że Suicide Squad jest potworem Frankensteina? To ja sam nie wiem jak nazwać to barachło. Doceniam jedynie fakt, że Wheedon próbował mimo, że nie miał szans na to, aby zrobić cokolwiek sensownego z materiału jaki dostał.

 • 5
  Red

  Szkoda bo pierwsza połowa była naprawdę solidna, niestety im dalej w las tym gorzej, znacznie gorzej. Wszystko zrobione w jakimś niezrozumiałym pośpiechu. Nie jestem w stanie tego zrozumieć, jak oni chcą konkurować z Marvelem skoro po tylu wpadkach popełniają te same błędy, scenariusz pisany na kolanie, strona wizualna w porównaniu np. do Thora to jak pojedynek przedszkolaka z licealistą na gołe pięści, bardzo słabo to wyglądało a villain to już w ogóle porażka na całej linii.