Johnny English: Nokaut

2018 Film
4.8 10.0 0.0 23
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.5
Negatywnie oceniony przez użytkowników

W wyniku ataku cybernetycznego zostają ujawnione dane wszystkich brytyjskich agentów. Johnny English zostaje wezwany z emerytury, by złapać złoczyńcę.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  Johny English strikes Again. Kiedy już usiądziemy wygodnie na fotelu w kinie i mina 5 godzinne reklamy ten film wrzuca nas w wir akcji odrazu . Miałem nawet uczucie gdy wychodziłem z sali kinowej, że kiedy ledwo minęły reklamy i spokojnie zaczął pojawiać się film mija 30 minut już jest tyle scen akcji, że cały film zaraz minie . Jednak niestety ten film jest przeciętny główna jego zaletą jest oczywiście Rowan ,który gra świetnie swoją twarzą ale żarty są w mojej opinii dość żenujące .

 • 5

  Wydaje mi się, że film poradziłby sobie lepiej, gdyby zastąpić postać Johnny'ego Englisha Jasiem Fasolą, który ma znacznie więcej charakteru niż agent MI7, mimo że mówi znacznie mniej. Jako całość wygląda to na skok na kasę. Brakuje pomysłów na kolejne dowcipy, a niektóre - niepotrzebnie są przedłużane.
  Rowan Atkinson powinien o niebo lepiej wykorzystywać swój talent komediowy.

 • 6

  Początek nieśmieszny, później jest już lepiej. Mimo, że humor dość prymitywny i banalny, dzięki wdziękowi Atkinsona i pięknej Oldze nawet zgrabnie to wygląda.

 • 2

  Niepowiązane ze sobą sceny z głupkowatym humorem niepodrabialnego Jasia Fasoli wypadałoby lepiej niż osadzenie ich w ledwo trzymającym się w ryzach scenariuszu...

 • 5

  Komizm bez polotu , film tylko dla fanów Rowana Atkinsona.