5.1 10.0 0.0 37
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Były wojskowy ekspert od nurkowania zostaje zwerbowany do misji ratunkowej. Mężczyzna otrzymuje zadanie ocalenia grupy naukowców przed ogromnym rekinem.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Jason Statham wyrasta tu troche na kolejnego Chucka Norrisa, Stevena Seagala i innych aktorów którzy pomimo kataklizmów, największych gangów na świecie , dają sobie radę i uchodzą z akcji bez większych zadrapań.
  Zdecydowanie pozycja "guilty pleasure" - dla koneserów takowego kina.
  Jak dla mnie przerost formy nad treścia, może i pomysł wyjściowy jest ciekawy, ale został okraszony zbytnią ideologią i dramaturgią.
  Ledwo to przegryzłem, troche przechorowałem. :)

 • 6

  Szkoda, że nie traktuje się jeszcze mniej poważnie, ale i tak nie jest źle - rekin przeraża, Statham pluje na wszystkich totalnie, a obsada i ekipa ma wyraźny ubaw z tego, w czym bierze udział.

 • 8

  Dobry hołd dla kultowych szczęk

 • 6

  Trochę zbyt family friendly i w drugiej połowie słabiej dostarcza rozrywki, ale wciąż ogląda się go całkiem przyjemnie, bo to nieźle zrobione kino klasy B.

 • 4
  Red

  Matko z córką, jakie to wszystko sztywne i niesamowicie durne. Cud, że wyszedł z tego film, który nawet w miarę się ogląda. Responsywny rekin - zastanawiał mnie rozmiar rekina, który z ujęcia na ujęcie był inny. Czasami był ogromny, mógłby zjeść pół łodzi a później ledwo połykał klatkę wielkości człowieka, ten z plakatu to już w ogóle jakiś odpał. P.S. Jak Jason skacze do wody to wiedz, że kogoś za chwilę uratuje.