Transformers: Ostatni Rycerz

2017 Film
3.8 10.0 0.0 43
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
3.5
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Gdy na świecie Transformery i ludzie toczą wojnę, Cade Yeager wraz ze swoimi towarzyszami wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 2

  Hah niedawno oglądałem ten film i już nic z niego nie pamiętam. Oby to była ostatnia część. Można film obejrzeć przy nawet nie obiadku tylko śniadaniu .

 • 2

  Na ten moment jest to najgorsza część serii. To naprawdę okropny film, który nie dość, że ma bezsensowną fabułę, to jeszcze nie daje frajdy z oglądania.

 • 2

  Trzymam za słowo, że ostatni.

 • 2

  Czwarty raz w tej serii oglądam ten sam film. Pierwsza minuta filmu, co się dzieje? Zgadliście. Wszystko wybucha. Aspect ratio RIP.

 • 3

  Scenariusz, a w zasadzie jego szczątki to największy mankament filmu. Tyle pieniędzy wtłoczonych, a ktoś chyba zapomniał zapłacić scenarzyście, który uciekł zostawiając jedynie fragmenty tekstu. Dużo lepiej jest jak na ekranie brakuje transformersów. Film ożywiają fragmentaryczne momenty żartobliwe. No i może jeszcze zbyt zadbana, jak na sytuację, Laura Haddock. Transformersów jest za dużo. A szkoda, bo kilka z nich jest sympatycznych. Szczególnie ten najmniejszy, niebieski.