Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Spider-Man Uniwersum

2018 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Miles Morales po ukąszeniu przez radioaktywnego pająka staje do walki z nikczemnym Kingpinem. Pomogą mu w tym Spider-Manowie z innych wymiarów.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Szaleńcza i mistrzowsko wciągająca jazda bez trzymanki. Najlepszy Peter Parker, najlepsza Gwen Stacy, najlepszy Spider-Man. Kreatywna i przepiękna perełka.

  • Nigdy bym nie pomyślał,że postać tą można w tak szalenie ciekawy sposób zobrazować-niesamowita technika animacji,która wciąga Nas dosłownie w świat Spider-Manów-ona wręcz intryguje swoją warstwą wizualną i chwyta za serce przynajmniej 10 razy w trakcie całego seansu-dla fanów będzie to po prostu miazga.Od pierwszych momentów wszystko tu działa na najwyższych obrotach,od historii,po dźwięk,montaż,dialogi,interakcje między postaciami.Ten pająk to uczta dla oczu i hołd dla mitologii Spider-Mana.

  • Humor, dramaturgia, fabuła, animacja, postacie, muzyka, złoczyńca, sekwencje akcji, scena po napisach - to wszystko zostało naprawdę świetnie przygotowane. Jeden z najlepszych filmów 2018 r.

  • Niby Spider, ale zawsze przede wszystkim człowiek. Nawet jak świniak czy anime dziewczyna.

  • Zalety: animacja, nawiązania, bohaterowie(+ich motywacje), fabuła, muzyka, humor, scena po napisach. Jest to na pewno najlepszy film z człowiekiem pająkiem, a do tego prawdopodobnie jeden z najlepszych filmów kategorii superheroes i trafi do topki filmów tego roku.

 • Nowe recenzje krytyków

  • Ja widziałem w życiu wiele animacji, ale czegoś takiego jak "Spider-Man: Uniwersum" nie potrafię porównać do czegokolwiek. Surrealistyczno-awangardowo-mainstreamowa hybryda, po obejrzeniu której chce się tylko jednej rzeczy: sequela.

   Więcej
  • Jest dziełem świeższym, jeśli nie na lata świeżym: potrafiącym dotrzeć do każdego, niezależnie od wieku, preferencji filmowych oraz sympatii do komiksów Marvela. Kinowy obraz z grudnia 2018 to dzieło uniwersalne, idealnie balansujące między humorem a powagą oraz niepozbawione zaskakujących plot twistów i widowiskowych scen akcji. Tytuł obowiązkowy dla fanów Pajączka, wielbicieli występów cameo Stana Lee oraz poszukiwaczy oryginalnych animacji.

   Więcej
  • Twórcy animacji nie mogli zawieźć fanów, zwłaszcza w roku 2018, w którym to odeszli: Stan Lee oraz Steve Ditko -osoby, które stworzyły Spider-mana. Na szczęście "Spider-Man Uniwersum" to film kompletny i chyba najlepsza ekranizacja tego komiksu w historii.

   Więcej
  • Ożywiony komiks, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Idealna kreska harmonizuje z rewelacyjnie poprowadzoną akcją, a forma zwizualizowania historii nie jest zwykłą próbą zekranizowania komiksu. Stworzono niezwykłą hybrydę, kolaż gatunków i różnych metod rysownictwa i animacji. Ten film jest po prostu niezwykły pod wieloma względami i w swym gatunku aktualnie chyba nie posiada konkurencji.

   Więcej
  • Jest jak sztabka złota najlepszej próby, oprószona kryształkami Swarovskiego i brokatem. Przekaz filmu jest prosty i piękny: każdy może być bohaterem, bez względu na płeć, wiek czy kolor skóry. Wzruszające i pełne świetnego humoru widowisko. Mistrzostwo kina superbohaterskiego.

   Więcej
 • Nowe recenzje użytkowników

  • Obejrzałam kompletnie bez żadnych oczekiwań i stawiam 10 bo ta animacja to coś wyjątkowego. Epicki film w duchu komiksów. Dźwięk, muzyka, casting w punkt.

  • Intermedialna animacja łacząca w sobie całą popkukturową mieszankę nie tylko w samym "tekście" ale również na płaszczyźnie audiowizualnej (Komiks, Anime, Noir, Itp.). Wygląda ślicznie, zachwyca kolorami, angażuje, bawi i wzrusza zamykając wszystko jednym z najlepszych soundtracków tego roku. Kino bohaterskie zyskało w tym roku kilka perełek, jednakże Spider-Man dostał swój najlepszy film dotychczas.

  • Najlepszy film o spider manie.