7.3 10.0 0.0 88
Pozytywnie oceniony przez krytyków
7.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Wade Wilson, oszpecony podczas eksperymentów medycznych, nadal ukrywa się w kostiumie superbohatera i próbuje walczyć ze złem jako gadatliwy, niezrównoważony Deadpool. A że nadludzkie zdolności nie idą u niego w parze z rozwagą, czasem wskutek jego chaotycznych akcji cierpią niewinni...

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  No spoko film, a przy tym spore rozczarowanie. Poryczałem się ze śmiechu na scenie po napisach, Domino i Cable cudni, ale to takie kompletnie do zapomnienia. Szkoda. Liczyłem na znacznie więcej.

 • 8

  Film deadpool 2 jest jak deadpool 1 tyle ,że lepszy w sumie to jest jak "kształt wody " tylko taki inny dobra koniec śmieszków. Deadpool 2 jest filmem z humorem trafiajacym do przynajmniej mojej całej sali ;) z całkiem ciekawymi scenami akcji średnim cgi i z dość sztampowa fabułą . Ale pamiętajmy, że nie oto w tym filmie chodzi! Świetny do obejrzenia ze znajomkami ! Jezeli macie dobra atmosfere w waszym końciku kinowym będzie to idealny wybór na wieczór!

 • 7

  Dobra, ale też prozaiczna historia. O przyjaźni, rodzinie, miłości, podana przez Wade'a / Deadpool;a granego przez Ryana Reynoldsa. Humor stoi na lepszym poziomie, pod wieloma względami. Ilość nawiązań do uniwersum Marvel'a, ale i nie tylko, jest świetną sprawą dla ludzi, którzy są zajarani popkulturą. Jeżeli byłeś fanem jedynki, to musisz ten film nadrobić. Posiada on pewne wady, ale da się świetnie na nim bawić. Polecam serdecznie.

  Ketsevil

 • 7

  Festiwal miłości własnej Reynoldsa trwa w najlepsze. Fabularnie znacznie lepszy od jedynki (choć jest świadomą zrzyną) + około tony nawiązań więcej.

 • 7

  W sumie przeszedł moje oczekiwania. Na początku było trochę sucho, lecz później rozkręcił się na całego. Domino robi konkurencję Deadpoolowi.