Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
7.3 10.0 0.0 90
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.9
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Wade Wilson, oszpecony podczas eksperymentów medycznych, nadal ukrywa się w kostiumie superbohatera i próbuje walczyć ze złem jako gadatliwy, niezrównoważony Deadpool. A że nadludzkie zdolności nie idą u niego w parze z rozwagą, czasem wskutek jego chaotycznych akcji cierpią niewinni...

 • Recenzje popularnych krytyków

  • Ostatecznie sequel ma jednak zaskakująco mało do zaoferowania. Ot, parę docinków pod adresem "Logana", "Batman v Superman" czy "Krainy lodu", parodię bondowskiej czołówki i całe multum pomysłów skopiowanych z pierwszej części.

   Więcej
  • Zabrakło świeżości oryginału, a całość sprawia wrażenie wyniku chłodnej kalkulacji zamiast szczerej geekowskiej zajawki. Nie jestem jednak w stanie jednoznacznie odradzić seansu, bo jeśli oczekiwaliście powtórki z rozrywki, z odrobinę większym rozmachem, prawdopodobnie wyjdziecie z kina zadowoleni. Jeśli zaś, podobnie jak ja, liczyliście, że twórcy rozwiną skrzydła i zaserwują coś bardziej bezkompromisowego, możecie poczuć lekki zawód.

   Więcej
  • Może nie stanowi przełomu w superbohaterskim kinie dla dorosłych, ale to najwyższej próby władca murów w rozwalaniu czwartej ściany i wyśmienite kino familijne bez nachalnego moralizatorstwa z mocno podkreślonymi rolami dwóch zwalczających się protagonistów.

   Więcej
  • Może i nie jest już takim powiewem świeżości na rynku ekranizacji komiksowych jak w 2016, bo już dobrze wiemy, czego się po tym superłobuzie spodziewać. Ale wciąż jest to świetna rozrywka. Jazda bez trzymanki całe dwie godziny.

   Więcej
  • Jak na kontynuację przystało, ciągnie wątki i bohaterów poprzedniej części w dalsze rejony historii tegoż uniwersum i z ulgą można stwierdzić, że nie widać żadnego spadku jakości.

   Więcej
 • Recenzje popularnych użytkowników

  • No spoko film, a przy tym spore rozczarowanie. Poryczałem się ze śmiechu na scenie po napisach, Domino i Cable cudni, ale to takie kompletnie do zapomnienia. Szkoda. Liczyłem na znacznie więcej.

  • Pod pewnymi względami wypada lepiej od "jedynki", jednak fabularnie jest kiepsko, nawet gorzej niż w poprzedniczce. Cable i Domino wydają się być tu tak trochę niepotrzebni, a w ich miejsce w trakcie walk można było wrzucić Colossusa i Negasonic Teenage Warhead. Wciąż dostarcza frajdę w trakcie seansu, jednak przydałoby się przy kolejnej części zrobić coś więcej niż tylko powtórkę z rozrywki, tyle że z paroma dodatkami.

  • Kinowa wersja: Można było to zrobić lepiej, ale najwyraźniej twórcom nie zależało. Jasne, są próby, ale szybko je pogrzebano z powodu sceny po napisach. Do tego to odtwórczy pod względem humoru i leniwy jeśli chodzi o scenariusz film. Mało co sprawia, że seans Deadpoola 2 jest przyjemny.

   Once Upon A Deadpool: To samo co dwójka, ale tylko nieco lepiej dzięki scenom z Fredem. Do tego i tak są problemy z montażem, który próbuje jakoś ocenzurować tą R-kę. Można było tą wersję zrobić lepiej.

  • Ci, co uwielbiają jedynkę, będą zachwyceni. Ci, którzy kręcili nosem, teraz też będą. Ja tam kręcę, choć wyłączam mózg i lubię. "Take on me" i Domino to złoto.

  • Festiwal miłości własnej Reynoldsa trwa w najlepsze. Fabularnie znacznie lepszy od jedynki (choć jest świadomą zrzyną) + około tony nawiązań więcej.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • No spoko film, a przy tym spore rozczarowanie. Poryczałem się ze śmiechu na scenie po napisach, Domino i Cable cudni, ale to takie kompletnie do zapomnienia. Szkoda. Liczyłem na znacznie więcej.

  • Film deadpool 2 jest jak deadpool 1 tyle ,że lepszy w sumie to jest jak "kształt wody " tylko taki inny dobra koniec śmieszków. Deadpool 2 jest filmem z humorem trafiajacym do przynajmniej mojej całej sali ;) z całkiem ciekawymi scenami akcji średnim cgi i z dość sztampowa fabułą . Ale pamiętajmy, że nie oto w tym filmie chodzi! Świetny do obejrzenia ze znajomkami ! Jezeli macie dobra atmosfere w waszym końciku kinowym będzie to idealny wybór na wieczór!

  • Dobra, ale też prozaiczna historia. O przyjaźni, rodzinie, miłości, podana przez Wade'a / Deadpool;a granego przez Ryana Reynoldsa. Humor stoi na lepszym poziomie, pod wieloma względami. Ilość nawiązań do uniwersum Marvel'a, ale i nie tylko, jest świetną sprawą dla ludzi, którzy są zajarani popkulturą. Jeżeli byłeś fanem jedynki, to musisz ten film nadrobić. Posiada on pewne wady, ale da się świetnie na nim bawić. Polecam serdecznie.

   Ketsevil

  • Festiwal miłości własnej Reynoldsa trwa w najlepsze. Fabularnie znacznie lepszy od jedynki (choć jest świadomą zrzyną) + około tony nawiązań więcej.

  • W sumie przeszedł moje oczekiwania. Na początku było trochę sucho, lecz później rozkręcił się na całego. Domino robi konkurencję Deadpoolowi.