Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

2018 Film
6.6 10.0 0.0 94
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.1
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Młody Han Solo, przemierzając galaktykę, staje się przemytnikiem.

 • Recenzje popularnych krytyków

 • Recenzje popularnych użytkowników

  • Odcinanie kuponów, przy którym najbardziej zawinił Lawrence Kasdan, dusząc kapitalną obsadę w wybitnie kiepskim scenariuszu. Bałagan, cudem odratowany przez Rona Howarda w pół roku, przypominający nawet rzetelny blockbuster jako tako. Da się to obejrzeć, ale jedyna refleksja jaka zostaje to ,,Szkoda tego Ehrenreicha kurczę, tak się chłopak starał''.

  • Gdyby nie Han, Chewie i Lando, mielibyśmy do czynienia z totalną katastrofą. Ten film od samego początku daje nam znać, że jest kompletnie niepotrzebny.

  • Element o który najbardziej się obawialiśmy, czyli aktor grający Hana Solo oraz dama postać to zdecydowanie najlepsze elementy filmu. Generalnie cała obsada też się dobrze spisuje, jednak oglądając film uświadamy sobie, że ta produkcja jest nie potrzebna.

  • Początkowo oceniłem na 8, po rewatchu daję jednak 7. Klasyczne postacie dostały fajne backstory, a nowym pozwolono wybrzmieć. Przydałoby się więcej westernowego klimatu i mniej półmroku xd

  • Fajnie, że spin-offy mają inną stylistykę i starają się pokazać różne oblicza świata SW, ale ani jeden moment nie zostanie w pamięci (w odróżnieniu np. od Rogue One). Kilka fajnych momentów na czele oczywiście z Lando czy scenami akcji, ale tonie w miałkości. Dlatego tak bardzo ciekaw jestem wizji Lorda i Millera.