Aktualizacja serwisu! Seriale, dziennik obejrzeń, "moja strefa", import i eksport, komentarze, konwersacje i wiele więcej. Sprawdź
3.8 10.0 0.0 16
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.8
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Gdy emerytowany zabójca zdaje sobie sprawę, że tym razem to on jest celem, wraca do gry i stawia czoła armii młodszych adeptów morderczego fachu.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 3

    Pierwsza połowa to totalny burdel w kwestii połączenia ze sobą klimatu i stylów - raz włącza się powolny snuj podobny do ciszy przed burzą z "Johna Wicka", a raz obrzydliwa, ohydna, głośna, sprośna i głupawa komedia, która na siłę stara się być kuul, zabawna i na granicy dobrego smaku. Dopiero po godzinie uświadamia sobie, co stracił i staje się przeciętną, fatalnie zmontowaną, ale i intrygującą rozwałką, którą powinien być od SAMEGO POCZĄTKU. Oglądać od drugiej połowy, będzie fajniej.

  • 3

    Film na niemalże każdym kroku próbuje być tak bardzo brutalny, obrzydliwy, edgy i cool, jak się tylko da, zapominając jednocześnie o daniu jakiegoś charakteru każdej postaci (poza głównym i tą dziewczyną). Sceny akcji są mocno przycięte, a całość w zasadzie ratuje tylko Mads Mikkelsen i parę udanych scen związanych właśnie z nim.