5.5 10.0 0.0 16
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.7
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Ranny myśliwy, pozostawiony na śmierć przez towarzyszy, próbuje przeżyć w puszczy i powrócić do domu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Fabularnie to nic specjalnego, ale wynagradza sporo tym jak jest świeży zważając na osadzenie akcji w takich, a nie innych czasach. Przyjemny i porządny film.

 • 6

  The Revenant: Primal. Był duży potencjał, ale wyszła z tego błaha baja z okropnymi efektami i tylko rozgrywająca się w ciekawym okresie. Przynajmniej ładna.

 • 6

  Sprawdza się dobrze przede wszystkim jako kino familijne w oprawie podobnej do stajni Disneya. Gorzej jest z warstwą survivalową, którą trudno jest uchwycić w tak zaproponowanej konwencji. Nie można jednak oderwać oczu od tych przepięknych, chwilami naprawdę hipnotyzujących zdjęć.

 • 6

  Może razi nadmiernym wykorzystaniem technologii komputerowej, a przede wszystkim nie określeniem grupy docelowej (dla dorosłych za słodkie w wymowie, a dla dzieci za dużo scen brutalnych). Jednak ogląda się z przyjemnością, a historia chociaż prosta i przewidywalna, wciąga i wzrusza. Najciekawsze są długie sekwencje bez dialogów, gdy rodzi się wieź pomiędzy człowiekiem, a dzikim zwierzęciem. Przyzwoicie wypadł Smit-McPhee. Końcowa ocenę obniża polski dubbing - królestwo za wersję z napisami.