Armia umarłych

2021 Film
5.1 10.0 0.0 17
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Podczas wybuchu epidemii zombie grupa najemników próbuje dokonać zuchwałej kradzieży w strefie kwarantanny wyznaczonej na terenie Las Vegas.

 • 2
  Red

  Naprawdę ciężko mi zrozumieć jakiekolwiek pozytywne oceny ukazujące się pod tym filmem. Szukałem dosyć wnikliwie i nie zauważyłem zupełnie niczego co mógłbym zapisać na plus. Jeżeli ktoś pozytywnie ocenia ten film, ze względu na radosną stylistykę, to ja wysiadam. Niektórzy zachwycają się też scenami gore - naprawdę? To są dobre sceny gore? Snyder sięgnął dna - żenujące żarty, żenujący bohaterowie, tandeta jakich mało.

 • 6

  Nie brakuje snyderyzmów i jest co poprawiać w scenariuszu, ale ku mojemu zaskoczeniu, bawiłem się całkiem dobrze. Kto wie czy przy powtórce nie będzie gorzej.

 • 4

  Cholernie głupie nie tylko z założenia ale i bohaterowie to momentami idioci. Zachowują się nielogicznie nieraz przechodzą przemiany które z niczego nie wynikają (scena z sejfem to diament głupoty) a o zakończeniu lepiej nie mówić. Ale ogląda się fajnie...(o a pod koniec filmu jeden bohater po prostu znika..ku*wa mistrzostwo)

 • 4

  Jak przemęczysz się przez pierwsze kilkadziesiąt minut i nie będziesz skupiać się na głupiej jak but fabule, to być może będziesz się dobrze na tym filmie bawił. Ja tak nie miałem do końca (poza paroma momentami), a nawet niezamierzenie się śmiałem na kilku momentach, które w zamyśle miały być dramatyczne bądź też szokujące. Niemiecki otwieracz sejfów był spoko.

 • 7.5

  Naprawdę przyjemny film rozrywkowy z paroma naprawdę niezłymi ujęciami i wpadającą w ucho muzyczką. Eksterminacja zombie robi wrażenie z kolei sama fabuła dość oryginalna jeśli chodzi o film o takiej tematyce. Tygrysek na duży plus, szczególnie, że miał swój moment w tym filmie ;) Ogólnie jestem zadowolony po seansie.

 • 8

  Dobra rozrywka,dobre efekty,ciekawe zombiaki,scenariusz średni,niektore punky bym wymazał,przesadził reżyser choć on już taki jest

 • 7

  Solidny, krwawy akcyjniak w charakterystycznym stylu tego reżysera. Sceny akcji, charakteryzacja, scenografia, na poziomie wyraźnie wyższym niż standard Netflixa. Scenariusz raczej pretekstowy a aktorstwo przeciętne, ale na taki rodzaj kina wystarczy. Zasiano też kilka ziarenek na potrzeby przyszłych produkcji z planowanego uniwersum.

 • 3

  Niech o ocenie tego filmu świadczy fakt, że nawet w scenach akcji patrzyłem na zegarek odliczając czas do końca seansu. Co za zmarnowany potencjał.