
- 100% pozytywnych
- 8 krytyków
- 100% pozytywnych
- 40 użytkowników
Jude Law i John Malkovich w kontynuacji nominowanego do Złotego Globu serialu Młody papież.
- Aktorzy: Jude Law, Silvio Orlando, John Malkovich, Javier Cámara, Cécile De France i 15 więcej
- Reżyser: Paolo Sorrentino
- Scenariusz: Paolo Sorrentino, Stefano Bises, Umberto Contarello
- Premiera telewizyjna: 10 stycznia 2020
- Ostatnia aktywność: 14 marca
- Dodany: 9 lutego 2020
-
Sorrentino dokonał niemożliwego. Nie widziałem chyba dawno czegoś tak wybitnego. 8 odcinkow plynnego arcydziela. zapominam o odc 1. arcydzielo w kazdym calu
-
Początek był świetny, ale zakończenie ogromnie mnie rozczarowało. Poszło to w wyjątkowo słabym kierunku moim zdaniem. A szkoda, bo przez sporo czasu podobał mi się równie mocno co The Young Pope.
-
-
Nikt tak zmysłowo nie pokazuje kobiecych ciał co Sorrentino, ale tym razem za dużo tu pretensjonalności i metaforyki, a za mało właściwej treści. Świetny Law.
-
Nie wzbudza tylu emocji, co Młody Papież. Niektóre sceny były zbędne, a czasem historia zdawała się być niedopowiedziana - być może celowo, być może nie. Ścieżka dźwiękowa, jak i soundtrack świetnie wpasowują się w serial, a neonowe akcenty dopełniają klimat produkcji.
-
-
-
Nie pojmie się Kościoła bez wiary. Nieudana mikstura polityki, psychologizacji, autorskiej filozofii, dziwacznych skojarzeń, seksualnej frustracji i ładnych zdjęć. Doceniam ostatnie, w tym nie ma równych. Treść już mi nie imponuje. Tematów sporo, ale nie uważam, by komentarz twórcy był tu w czymkolwiek przydatny. Krytyka instytucji Kościoła oparta jest na najbanalniejszych stereotypach. Postacie albo pseudomistyczne, albo do szpiku kości złe, albo niemożliwie naiwne. Voiello&P13 <3, Malkovich :(
-