Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

2023 Film
7.2 10.0 0.0 39
Pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Bard Edgin Darvis wraz z grupą poszukiwaczy przygód podąża śladem zaginionego reliktu.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Nie lubie fantasy,to jeden z nielicznych gatunków filmowych który w żaden sposób nie wprawia mnie w zachwyt.Na Dungeons&Dragons szedłem z przymrużeniem oka,nie nastawiając się na nic.Zostałem mile zaskoczony.Nie znając historii widz dostaje fajny zalążek tego co powinien dostać.Scenariuszowo jest płasko,ale charyzma aktorów rekompensuje niektóre drętwe sytuacje.Dużo tu też zabawy formą,tekstem - naprawdę sporo się śmiałem a czasem plastikowe efekty idealnie pasują do konwencji.Porządna rozrywka.

  • Duet Daley-Goldstein musi jeszcze rozwinąć się w pisaniu historii, ale wciąż dostarczyli zabawną, ładnie zrealizowaną i nieźle korzystającą z D&D komedię.

  • Nareszcie udany blockbuster i cudowny powrót do Icewind Dale, Neverwinter, Wybrzeża Mieczy itd. Sprawnie napisany, zabawny, w finale nawet poruszający, dużo przygody i pogłębione postaci. Humor nie zawsze trafia, a zakończenie sztampowe i przewidywalne, ale doskonale wpisuje się w przedstawioną historię i baśniowość świata. Poproszę dokładkę.

  • Po katastrofie, jaką był film z 2000 roku franczyza musiała leżeć odłogiem 20 lat, zanim ktoś wpadł na pomysł, że wcale nie trzeba tworzyć napompowanego powagą kina, zamiast tego zaserwować lekką przygodówkę. I może zgrzeszę, ale takiej ekipy i lekkości nie widziałem od czasów "Narzeczonej dla księcia". Owszem, wątek ratowania świata przed złem gdzieś miga, ale twórców bardziej interesują wesołe przygody naszych kompanów, gagi i liczne suchary. Bez spięcia i nadęcia. I brawa za "Portal-Gun"!

  • Przegadane, lekkie, rozrywkowe fantasy z drętwym humorem to coś, czego powinno być znacznie, znacznie więcej!

  • Dobra zabawa,ciekawy humor i dobra obsada,jedna z lepszych ekranizacji gry