Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Shazam! Gniew bogów

2023 Film
5.6 10.0 0.0 25
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.5
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Najzabawniejszy superbohater uniwersum DC powraca! Billy Batson, znany też jako Shazam, i jego przybrane rodzeństwo wciąż uczą się, jak pogodzić życie nastolatków ze swoimi dorosłymi super alter ego. Tymczasem na Ziemi, w poszukiwaniu wykradzionej dawno temu magii, zjawiają się trzy żądne zemsty starożytne boginie. Billy i jego bliscy stają do walki, w której stawką są ich supermoce, życie oraz losy świata.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Pierwsza część była światełkiem nadziei w tunelu wielu rozczarowań jakie serwuje nam DC w swoim uniwersum.Był zabawny,odpowiednio skondensowany,dobrze poprowadzony narracyjnie.akcja zaciekawiała a całość była bardzo dobrym i przemyślanym produktem.Czar prysł i wszystkie te elementy które wymieniłem,w dwójce praktycznie nie istnieją.To film chaotyczny,przeładowany efektami,momentami mam wrażenie,że twórcy nie mają pojęcia w którą stronę iść a tytułowy gniew "bogów" nie jest niczym ekscytującym.

  • Co gdyby pozbyć się wszystkiego co dobre w pierwszym filmie. Taki jest Gniew bogów. Bywa niezły tylko kiedy skupia się na rodzinie, a nie na nudnej akcji.

  • Lekki i zabawny film superbohaterski, który zapewnia dobrą rozrywkę. Mimo pewnych niedociągnięć fabularnych, problemów ze zbalansowaniem mocy postaci oraz zepsutą końcówką.

  • Słabo operuje humorem, fabuła nieco kiczowata, a finał to już konkretna sztampa. Ale najśmieszniejsze, że obok poprzednika to nadal najlepszy film DCEU.

  • Spoko odmóżdżacz i wybaczam mu to, że cgi momentami nie dorywa, a fabuła często się na mordę wywala i jedzie na tanich chwytach, ale to film o rodzinie, dlatego jest taki potężny

  • Poprawna treść i klasyczna forma tworzy z sequela Shazama do bólu zwykłą rozrywkę. Typowe Power Rangers czasów MCU. Ja chyba z dwojga tych przeciętniaków wolę już bardziej tę nieudaną Kwantomanię.

  • Czytałem dosyć sporo o filmie na https://filmow.pl/caly-film/shazam-gniew-bogow/ i jak dla mnie wydaje się być spoko choć czekam aż będzie można go obejrzeć na platformie VOD.