Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Czarne lustro: Bandersnatch

2018 Film
6.6 10.0 0.0 32
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.4
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Młody programista Stefan Butler, zainspirowany kontrowersyjną książką "Bandersnatch", której autor popadł w obłęd, postanawia napisać na jej podstawie grę. Kiedy jego pomysł spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem jednego z najsłynniejszych wydawców gier wideo, Stefan czuje, że to jego szansa. "Czarne lustro: Bandersnatch" to pierwszy interaktywny film prezentowany przez Netflix. W trakcie seansu widz może podejmować decyzje za bohatera, wpływając w ten sposób na rozwój fabuły.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Zdarzały się sytuacje we współczesnej kinematografii, że widz czuł oglądając film pewnego rodzaju interakcje... Dlaczego więc nie iść o krok do przodu i stworzyć taką możliwość? Netflix czapki z głów, za pomysł, koncepcje, za wszystko - historia wciąga, jest intrygująca, a dzięki Naszym własnym indywidualnym wyborom, staje się tak naprawdę własną projekcją na temat życia głównego bohatera. Bawiłem się dobrze, pierwsze koty za płoty i czekam na więcej. Czarne lustro jak zwykle zszokowało!

  • Na pewno nie jest to najlepszy fabularnie Black Mirror, ale frajda jaką dostarcza poznawanie coraz to nowszych zakończeń i smaczków bezcenna! Więcej interaktywnych filmów poproszę panie Netflix

  • To było coś innego, oryginalnego, świetnie zrealizowanego i koncepcyjnie genialnie zaplanowanego. Więcej takich produkcji!

  • Kiedy 7 lat temu włączyłem TVN7 i obejrzałem pierwszy odcinek Black Mirror czułem, że będzie warto. Nie zawiodłem się.

  • Warto choćby dla samego oryginalnego pomysłu realizacji. Dobrze gdyby pojawiało się więcej takich produkcji.