? 10.0 0.0 3
Oczekuje na przynajmniej 3 oceny krytyków
8.3
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.

  • 8

    To spektakl skłaniający miejscami do przemyśleń, melancholii, emocji. To wszystko za sprawą całkiem porządnie przedstawianych postaci, do których po tak długim czasie odczuwamy sentyment, nawet jeśli nie należą do grona bohaterów. To historia o rodzinie, poświęceniu i honorze, i wciąż - bardzo przekonująca.

  • 6.5

    Pierwsza połowa finałowego szóstego epizodu powala na kolana. Nowe zasady. Nowe rządy. Niepokojąca atmosfera grozy. Wokół trupy, popiół. Przyszłość przybiera szare barwy. A Jon Snow musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu. A później... czułem się, jakby pękł wielki balon, jakby rozsypała się jak domek z kart, spalona przez smoka twierdza. Smutek, że skończyła się pewna epoka? Raczej dziwne uczucie, że skończyła się tak, a nie inaczej.

  • ?

    Ogromny sukces "Gry..." to również przejaw odrodzenia zainteresowania wysokobudżetowymi serialami telewizyjnymi, które swój triumfalny pochód w toku lat dziewięćdziesiątych zdawały się mieć już za sobą.

Wyświetlasz wyniki bez 1 duplikatu. Wyświetl wszystkie wyniki