Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Strażnicy Galaktyki

2014 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Po kradzieży potężnego artefaktu niezdarny awanturnik, Peter Quill, staje się celem Ronana, który pragnie wywołać wojnę w galaktyce. Aby przeżyć, łączy swoje siły z czterema innymi autsajderami.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Nawet nie umiem opisać jak doskonała jest to produkcja. Mamy to w końcu gadającego szopa w CGI oraz drzewo w CGI które jedyne co mówi to "I Am Groot" a zakończenie z nim jest jednym z najbardziej poruszających scen w filmach jakie kiedykolwiek widziałem. Dodatkowo jest lepszą Space Operą niż jakakolwiek część Sagi Star Wars. Najlepszy film MCU.

  • OTO STRAŻNICY GALAKTYKI

  • No kto by pomyślał, że jednym z najlepszych filmów Marvela będzie produkcja, która będzie zawierała gadające drzewo oraz szopa z obsesją na punkcje broni. Świetny humor oraz bardzo dobrze napisani bohaterowie. Jedynie Ronan wypada trochę kiepsko.

  • Moja ulubiona seria,dobrze zrealizowana,zagrana i świetny klimat i efekty

  • Wyśmienita space opera z sympatycznymi postaciami, świetną warstwą wizualną, zapadającym w pamięć soundtrackiem, umiejętną reżyserią i solidnym scenariuszem. A pamiętam jak się śmiałem, że to jakieś gadające szopy i drzewa, więc nie może się udać. Dobrze, że Marvel postawił na Gunna, bo inaczej MCU nie otrzymałoby najlepszego filmu w swojej historii.