Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
7.4 10.0 0.0 18
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.3
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Alexia morduje bez mrugnięcia okiem. Gdy w ślad za nią rusza kordon policji, decyduje się na desperacki krok.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Żongluje elementami z gatunkowych stajen,poczynając od twórczości lat 80 po body horror,technothriller czy też klasyczny melodramat.I ta żonglerka wychodzi jej bardzo dobrze,bo Titane to ogromna uczta wizualna.Niestety ale nie potrafiłem odpiąć wrotek i jechać razem z Nią na tę jazdę bez trzymanki.Mimo iż akcja pędzi jak szalona i z minuty na minutę scenariuszowy abstrakt rozbrzmiewa wręcz sakralnie film pozostawił ten mało pożądany niesmak.Ale fakt-dawno tak outsaiderskiego filmu nie widziałem.

  • NH21. To jak wiele zajebiście dziwnych rzeczy Ducournau pcha do swojego filmu i jak jej to wychodzi, aby przekazać solidną opowieść, jest obłędnie "wow". Nie wiem czego tu się trzymać, bo na początku ten obraz pędzi na zabicie, by potem ostro wyhamować i skręcić w jeszcze bardziej zaskakujące drogi. Trzeba w pewnym momencie świadomie wyłączyć logiczne pojmowanie i oddać się tej podróży. I to – cholera – działa.

  • (5.5) A tam, dlaczego nie urodził się samochód? Zwiastun oczywiście promuje tylko kolorową część filmu. Nie wiedziałem, że ot tak można sobie zostać strażakiem.

  • Sensualne, osadzone w stanie -między kino, które pod ekstrawagancką powłoką przemyca duże pokłady czułości, by opowiedzieć o głodzie uczuć i pragnieniu oparcia w drugim człowieku.

  • Chyba się nie udało jednak.