Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
7.8 10.0 0.0 7
Bardzo pozytywnie oceniony przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Tony Stark buduje supernowoczesną zbroję. Multimiliarder postanawia walczyć ze złem jako Iron Man.

 • Najlepsze recenzje użytkowników

  • Robert Downey Jr jako Tony Stark i Iron Man genialny. Nad wyraz solidne origin story od buca milionera do bohatera - minus za villana i promień w niebo w finale. Mimo wszystko, mam spory sentyment.

  • Pomimo tylu lat na karku wciąż się trzyma i wygląda świetnie. Pokazuje też że można rozpocząć uniwersum w normalny sposób będąc po prostu dobrym filmem z zamkniętą historią, a nie prologiem do 4 kolejnych produkcji. Dodatkowo odbił Roberta od dna który genialnie zagrał tytułową rolę.

  • Przełom dla kina super hero oraz przykład na to, że ludzie mogą wrócić jeszcze do dawnej chwały (Robert Downey Jr), a uniwersum można zacząć tak, żeby to miało ręce i nogi. Poza tym to świetny origin story, który nadal wygląda bardzo dobrze i broni się wieloma elementami.

  • Film, który nie dość, że przywrócił Roberta Downeya Jr. do dawnej chwały, ale również rozpoczął chyba jedyne naprawdę dobre uniwersum, takie które ma własne ręce i nogi. Poza tym to świetne origin story postaci, nadal wyglądający bardzo dobrze i broniący się wieloma elementami do dziś.

  • Pierwszy filmu MCU. Taki zwykły, niepozorny, lecz mający duże znaczenie. Dzisiaj możemy dziękować, że taki film powstał. Ketsevil