Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.6
Bardzo pozytywnie oceniony przez użytkowników

Czwórka nauczycieli pracujących w gimnazjum testuje alkoholową metodę, która ma polepszyć jakość ich życia.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 7

  Na rauszu to ciekawa kompozycja.Początkowo wpada w śmieszne tony,patrzymy na wszystko z przymrużeniem oka,śmiechu co nie miara,później jest pewien niesmak,że to za dużo,niezdrowo,potem zaś wchodzi w mocny dramat obyczajowy ludzi zagubionych,pogubionych i niepewnych swojej egzystencji.To ciekawa pozycja filmowa,dobrze skrojona,świetnie wyreżyserowana i zagrana.Jednak mam gdzieś poczucie,że nie jest to jakby film oscarowy,ale nie mi to oceniać.Reasumując to dobre kino,świetne narracyjnie.

 • 7

  Fantastyczny Mads Mikkelsen. Film nierówny, ale dobrze się go ogląda.

 • 8

  Vinterberg wie jak nie robić z tego karykaturalnego filmu i przedstawia temat tak, żeby nie wybrzmiał czarno-biało. Szkoda jedynie, że drugoplanowe postacie dostają porównywalnie mniej czasu ekranowego od Mikkelsena.

 • 8

  Oglądanie tańczącego Madsa Mikkelsena na dużym ekranie - BEZCENNE. Do tego doceniam też film za to, że nie traktuje alkoholu jako coś w 100% złego.

 • 9

  "Trzeba zaakceptować że ponosi się porażki" Łzy płyną, serce bije mocniej, dusza i ciało tęsknią za młodością ... życie w skali 1:1 (wszyscy rewelacyjni ale Mads najrewelacyjniejszy ;) )