Kolejne nowości w serwisie. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Oceny w pełni subiektywne, nie jestem krytykiem. Po prostu lubię kino.

  • Ostatnia aktywność: Wczoraj
  • Dołączył(a): 3 grudnia 2021

Ostatnio obejrzane

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Najbardziej chce obejrzeć

Najlepsze recenzje

  • Po finale sezonu z ulgą stwierdzam, że serial utrzymał swój dobry poziom i wiernie przeniósł te wydarzenia, które miał przenieść. Jako fan gry jestem usatysfakcjonowany. Jako adaptacja - coś wybitnego. Jako po prostu serial - jedynie bardzo dobry. Zakończenie, w przeciwieństwie do gry, pozostawia widza trochę z emocjonalnym niczym. Jednak zabrakło budowania głównej relacji poprzez gameplay, który dodawał wrażenia przebycia dłuższej drogi. W serialu odczuwałem, jakby coś umknęło. Odcinki 7 i 3 ❤

  • Każdy kadr tego filmu to arcydzieło. No uwielbiam!

  • Film niemal idealny. Ikoniczny, ponadczasowy, przesadzony. Zajebisty.

  • Lekki zawód, liczyłem na coś więcej. Zwiastun obiecywał lepszy film. Pierwsza połowa ładnie budowała nastrój i kiedy spodziewałem się większego skręcenia w stronę horroru, nagle zrobił się z tego zwykły kryminał z elementami horroru. Pod koniec miałem wrażenie, jakbym oglądał kolejny odcinek Sherlocka. Drugi seans bez wygórowanych oczekiwań powinien zadziałać na korzyść filmu, ale na ten moment widzę tylko niezły film.

  • Przyjęło się nie rozmawiać o Brunie, ale muszę zacytować jego słowa, bo gość trafnie podsumował film: Oj, umknęło mi chyba coś ważnego. Mi również bo scenariusz przypomina bardziej drugi draft aniżeli dokończony film. Jak na historię opartą na relacjach rodzinnych mało tu rozwoju relacji. Postaci są barwne, ale po co napisać im sensowne wątki - wystarczy że zaśpiewają piosenkę i cyk problem z głowy, można się wreszcie przytulić. Fasada Encanto może i bogata, wnętrze jednak wydaje się mieć braki.

Średnio ocenia o 0.7 wyżej niż inni użytkownicy