Spirala: Nowy rozdział serii Piła

2021 Film
3.5 10.0 0.0 10
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
4.0
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Detektyw Ezekiel "Zeke" Banks od lat próbuje wyjść z cienia swego słynnego ojca, legendarnego weterana wydziału zabójstw. Żadna z dotychczasowych spraw nie dała mu na to...

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 5

  Czy to dobry film? Niezbyt... Czy bawiłem się dobrze? Jak najbardziej. Głupot scenariuszowych nie brakuje, a Rock czasem za mocno próbuje, ale doceniam próbę.

 • 5

  Widać, że twórcy nie wiedzieli do końca, czy SPIRALA ma faktycznie podążać nowymi ścieżkami w tej serii, czy jednak dalej trzymać się sprawdzonych rozwiązań. Daleko do najlepszych odsłon serii (1, 2 i 3), ale do kup pokroju JIGSAWA, "piątki" i "siódemki" jest na szczęście daleko.

 • 3

  Autoparodia się z tego zrobiła. Chris Rock sztywny, Jackson nijaki, scenariusz tragedia, szczególnie końcówka, montaż to chaos. Bronią się tylko sceny pułapek.

 • 4

  Filmy z tej serii to strata czasu i nerwów,ten jest może dobrze nakręconym horrorkiem ale niestety sam udział Jacksona z tymi jego wulgaryzmami,to już jest nie do zniesienia a szkoda bo klimat jest i sfenariusz ciekawy

 • 4

  Kolejne części głównej serii (1-7) były coraz słabsze od siebie, ale przynajmniej cechowała je dość konkretna myśl przewodnia i w miarę spójnie się ze sobą spinały. Natomiast zarówno Piła: Dziedzictwo jak i Spirala to przykład zupełnie niepotrzebnych DLC, które pozbawione są pomysłu i wyraźnie kieruje nimi odcinanie kuponów. Tutaj nawet jest jeszcze gorzej, bo mimo że budżet jest wyraźnie większy, to można po prostu usnąć z nudów.