Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Poprzednie życie

2023 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Przyjaciele z dzieciństwa po 20 latach spędzają wspólnie jeden tydzień.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • To bardzo dorosły i dojrzały film.Bardzo przegadany,ale to właśnie jest siłą napędową całości.Powolna narracja,momentami wręcz refleksyjna nadaje intymności poszczególnym wydarzeniom.Ludzkie emocje są jak dzikie konie i trzeba ogromnej mądrości aby je okiełznać- i tu jest fajny weryfikator tego.Rozpisany na trzech bohaterów film ukazuję wiele etapów wchodzenia w dojrzałość.Wracają emocje sprzed lat a przede wszystkim miłość do tego, co mogłoby być.Piękny film,pięknie zagrany.A Arthur to mąż roku

  • Cudowni nowojorsko-koreańscy „Normalni ludzie”. Niesamowite jak wielu takich „trójkątnych” spotkań w różnych formach przeżyłem. A azjatycka kinematografia mocno zyskuje przy amerykańskiej mikro-domieszce.

  • POPRZEDNIE ŻYCIE to jak nostalgiczny mixtape pełen emocji i pytań 'co by było, gdyby?'. Celine Song serwuje nam tu melodramat z nutą buddyjskiej filozofii. Aktorstwo? Pierwsza klasa, szczególnie Greta Lee. 7/10, bo film nie jest wolny od błędów, ale zdecydowanie warty obejrzenia!

  • Co gdyby ,,5 centymetrów na sekundę" było dobre, ale ,,Przed zachodem słońca" nie było wybitne. Song pokierowała swój film w bardzo oczywistym kierunku.

  • Piękna historia miłosna,rewelacyjny scenariusz i zdjęcia.

  • Kiedy życie toczy się naprzód, dawne uczucia nie przemijają, a niedoszła wizja wspólnego życia pozostawia po sobie tylko ból. Szczere i mądre, wchodzące w polemikę z romantycznym fałszem romantycznego kina. Cudnie nakręcone.

  • Odcinek z serii co by było, gdyby... ze świetnymi zdjęciami, wielowymiarowymi bohaterami, odpowiednią dawką wzruszenia i naturalności w dialogach i przede wszystkim subtelną i życiową historią, zmuszającą do interpretacji i przemyśleń.
   Fenomenalny debiut reżyserski.