Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.
  • Największa beka tego roku. 3/4 serialu to totalne meh i ujdzie do obejrzenia, aczkolwiek to co zadziało się w ostatnim odcinku to jedno wielkie XD
    Kiedy oglądasz serial fantasy i pomyliłeś krasnoluda z elfem, bo i tak wszyscy zachowują się jak zwykli ludzie i są tak też ucharakteryzowani. Dosłownie poziom tego serialu.

  • W kategorii źle napisanych seriali to jest arcydzieło. Dialogów nie da się słuchać, a fabuła z tymi całymi monolitami to jakiś bełkot, nie wspominając o braku jakiejkolwiek logiki. W finale to się rozpada jak domek z kart. I jeszcze to doklejenie na siłę Jaskra, żeby ktokolwiek na to zwrócił uwagę. xD
    Tak zmarnować Michelle Yeoh to grzech. Przynajmniej muzyka spoko.

  • Klimatyczny ale niepotrzebny serial,miał potencjał,szkoda bo nie jest zły

  • Spróbują ci wmówić, że to jakaś warta zapamiętania legenda, a tymczasem jest ona tak prościutka (i tania w swojej realizacji), że zapomnę o niej po jednym dniu.

  • Losowa przygoda RPG rozegrana przez początkujących graczy i mistrza gry. Mogłaby się dziać w dowolnym uniwersum, bo nie ma ani indywidualnego charakteru, ani atmosfery wiedźmińskiego świata. Amatorski i pełen dziur scenariusz, słabo napisane postacie... Porażka.

  • A czyli tak doszło do Koniunkcji Sfer. YHY. blisko 3/10. Ale wstęp z Jaskrem nawet spoko i krasnoludzica także.