Serwis w nowej odsłonie. Największa aktualizacja w historii serwisu. Sprawdź
Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Miłosnik kina wychowany na filmach Jamesa Camerona i pierwszej trylogii Gwiezdnych Wojen , RoboCopie , Szklanej pułapce i Batmanie. Uwielbiam kino lat 80 i tęsknię za erą VHS.

 • Ostatnia aktywność: Wczoraj
 • Dołączył(a): 17 grudnia 2022

Najlepsze recenzje

 • Avatar: Istota wody

  2022
  Kino 1 mies. temu
  Świat 1 mies. temu

  Jak na film trwający trzy godziny ogląda się go zadziwiająco dobrze dzięki wartkiej akcji i wspaniałym efektom. Można rzecz jasna zarzucić Cameronowi że w pisaniu scenariuszy jest po prostu kiepski ale nie można zaprzeczyć że w tworzeniu wielkiego filmowego widowiska nie ma sobie równych.

 • Jeden z tych nielicznych przypadków gdy odgrzewany kotlet smakuje lepiej bo 'TG : Maverick' przewyższa swojego poprzednika pod niemal każdym możliwym względem. Kunsztownie zrealizowany (od perfekcyjnego montażu po genialną pracę kamery) i pogłębiony w warstwie emocjonalnej dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie a obłędnie nakręcone , zapierające dech sekwencje lotnicze z pewnością tworzą nową historię kinematografii.

 • M3GAN

  2022
  Kino 22 dni temu
  Świat 1 mies. temu

  Wprawdzie nie wychodzi poza utarte schematy ale na poziomie czysto rozrywkowym funkcjonuje jak należy bo bawiłem się naprawdę dobrze i to nawet pomimo faktu że filmowi brakuje solidnej oceny R oraz większej dozy napięcia i elementu zaskoczenia. Z przyjemnością obejrzę kolejny film z tą nową ikoną lalczanego horroru , gdy tylko powstanie.

 • Prosta i stara jak świat historia zemsty , zrealizowana zarówno z epickim oddechem jak i subtelną kameralnością do tego wspaniale oddająca klimat ery wikingów. Eggers zgrabnie łączy historyczny epos z elementami kina fantasy i horroru. A Skarsgård jest po prostu wyborny w roli tytułowej.

 • Glass Onion: Film z serii "Na noże"

  2022
  Kino 1 mies. temu
  VOD 1 mies. temu

  Tak jak w przypadku poprzednika , Rian Johnson zręcznie balansuje pomiędzy komedią a kryminałem , tworząc wciągającą i trzymającą w napięciu intrygę , wypełnioną po brzegi niespodziewanymi zwrotami akcji. Zaś Craig i Monáe są po prostu znakomici w swoich rolach.

Średnio ocenia o 0.1 wyżej niż inni użytkownicy