Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
7.2
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Poważnie chora nastolatka Milla zakochuje się w Mosesie - chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 9

  35 Warszawski Festiwal Filmowy.Film trafia w punkty,które nie potrafiły opanować emocji podczas seansu-i tym aspektem najbardziej będę się posiłkować przy swojej opinii-Bo emocjonalności wtym dziele jest sporo,wpierw dość niezrozumiałe zachowanie bohaterki może irytować z czasem zaś nabiera ono pięknego znaczenia i dopełniania drogi zwanej życiem no i Mendelsohn-kreacja która pozostaje w głowie na długo,bez zbędnych sztuczności i z wielkim wyczuciem ukazuję przygotowania na moment którynadejdzie

 • 8

  Dojrzale radzi sobie z obraną tematyką nie bawiąc się jednocześnie w wymuszanie łez u widza, tylko potrafi w należyty sposób je wywołać.

 • 7

  Jest jak narkotyk, z którym należy płynąć... "Babyateeth" tworzy ludzkie relacje, tak prawdziwe, jak emocje które wywołuje podczas seansu. Film Murphy'ego jest wyciskaczem łez i pomimo, iż niektórzy takich "vibe'ów" nie potrzebują, uważam iż warto otworzyć się na doznania które seans może dostarczyć.

 • 9

  Kapitalne kreacje aktorskie idą w parze z niezwykle dojrzałym i stonowanym scenariuszem

 • 7

  WFF: Melodramat z chorobą w tle, ale taki luzacki, trochę szpanerski i to spore zalety. Plus fajowe wątki poboczne.