Alita: Battle Angel

2019 Film
6.6 10.0 0.0 45
Pozytywnie oceniony przez krytyków
6.6
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Naukowiec ratuje kobietę-cyborga od zniszczenia.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Film ma mnóstwo głupotek, skrótów fabularnych, czerstwych dialogów i stanowczo za dużo gaworzenia o miłości, ale sama Alita jest super, wizualnie sztos, świat przedstawiony robi wrażenie i po prostu chcesz więcej. Bez drugiej części pierwsza straci sens całkowicie.

 • 7

  Japońskie dziwactwa przetrawione przez rozmach i pietyzm Camerona, kierowane prostolinijnością Rodrigueza dały cyborga niedoskonałego, ale uroczego.

 • 6

  Najlepsze efekty, jakie widziałem w filmie ever, ale co z tego, skoro bohaterowie wolą wygłaszać Szekspira, zamiast szczerze wyrażać swoje uczucia. Sceny akcji są fantastyczne i pełne ekscytującej werwy, gorzej z dialogami, w których panuje nadmierny patos. O dziwo, naprawdę niezły polski dubbing.

 • 7

  Bardziej udana adaptacja niż film, bo mi jako fanowi ogromnie się podobał pomimo jakiegoś chaosu w fabule spowodowanego przeładowaniem wątków i postaci. Jednak za wierność mandze, świat oraz samą Alitę uwielbiam ten film. Do tego efekty specjalne i sceny akcji robią wrażenie. Proszę o więcej.

 • 6

  Czy te oczy mogą kłamać?