Pacific Rim: Rebelia

2018 Film
4.6 10.0 0.0 35
Negatywnie oceniony przez krytyków
4.3
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów "Kaiju". Przemiana, jaka zaszła w Jake'u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori, z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 4

  Fabuła nie ma kompletnie sensu, postacie są kartonowe, scen akcji malutko, nie zostało nic z bezpretensjonalności jedynki. Del Toro, I miss you so much. Padaka, nie film.

 • 3

  No kurwa mać debile to jest najgorszy blockbuster jaki od dawna widziałem. Fabuła DEBILNA i zbyt skomplikowana jak na czysty film akcji, bohaterowie stereotypowi do bólu dupy a sceny akcji wyglądają momentami jak żart (cała finałowa bitwa CO TO KURWA JEST)

 • 3

  Tak skrajnie niepotrzebny i wymuszony film, że aż doceniłem ogromną pracę i wizję Del Toro przy pierwszej części. Typowy sequel fabryki snów za więcej,
  jeszcze więcej i głupiej.