Robin Hood: Początek

2018 Film
3.3 10.0 0.0 20
Bardzo negatywnie oceniony przez krytyków
3.7
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Robin z Loxley wraca z wyprawy krzyżowej i zastaje majątek splądrowany, a ukochaną Marion zamężną. Żądny zemsty postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham.

Najlepsze recenzje użytkowników

  • 2

    Postać faceta w rajtuzach nigdy mnie nie fascynowała,po tym filmie nadal to zostanie utrzymane na tym samym zobojętniałym poziomie.Od durnych dialogów,które silą się aby posiadać w sobie patos,po niezbyt udane gagi.Owszem film ma tępo i jest dość poprawnie nakręcone,ale to nie wystarczy.Wiadomo miała to być kolejna rewizjonistyczna wizja bohatera ale dla mnie twórcy polegli-pełen dziur, kiepskich rozwiązań i dziwnych pomysłów.Aktorsko irytuje.Ten film to gwóźdź do trumny-potworek adaptacyjny.

  • 3

    Film od pierwszych minut nie wie, czym jest, czym chce być, w jakim okresie czasowym dzieje się akcja... to po prostu chaos nad chaosem, który goni inny chaos. Brakuje jeszcze tutaj tylko Avengersów lub Justice League do tego miszmaszu.

  • 2

    Tarcze policyjne, kasyno, futurystyczne stroje, karabiny z bełtami i wszędzie wybuchający metan w mieście przypominającym kopalnie Morii.... Cóż więcej dodać, brzmi durnie i niestety tak nam to podano. Pomysł może i by się dało jakoś sprzedać, ale tu banał goni banał, bzdury scenariuszowe i efekty rodem z końca lat 90. 2/01 to i tak hojnie. Lepiej wrócić do filmu z Costnerem.