Ostatnio zrecenzowane

 • 7

  Nie jest to w żadnym wypadku łatwy film do rekomendacji, ale każdy fan kina eksploatacji czy wszelkich szokerów powinien po to dzieło sięgnąć choć raz. Warto się bowiem samemu skonfrontować z legendą rynku VHS i wyrobić sobie własne zdanie. A jeśli jesteś widzem o słabym żołądku to cóż, Cannibal Ferox zje Cię żywcem!

 • 5

  Nie dostarczy odpowiedniej rozrywki ani fanom klaustrofobicznych horrorów, ani entuzjastom kina akcji z dreszczykiem. Zapewne jako jedna z produkcji oryginalnych platformy Netflix film osiągnąłby większy sukces, a tak jest skazany na tych, którym z jakiegoś powodu zależy na widoku Kristen Stewart w cosplayu Ripley.

 • ?

  Noc Lepusa byłaby o wiele lepszym filmem, gdyby tylko nie traktowała się tak poważnie. Jeśliby twórcy bardziej świadomie zagrali na tym, jak kuriozalnie wygląda umazany sztuczną krwią króliczy pyszczek, zapewne otrzymalibyśmy produkcję o wiele lepszą. Finalnie zostajemy z okolicznościową ciekawostką, która choć nie dostarcza zamierzonych przez studio i twórców celów, idealnie nadaje się na dalece niezobowiązujący seans przy jajku i jakimś umilaczu.

 • ?

  Największą bolączką filmu jest zdecydowanie brak konkretnej wizji, w końcu scenariusz był kilkukrotnie przepisywany z myślą o położeniu nacisku na różne wątki. To trochę tak, jakby ktoś chciał nakręcić kolejną Carrie, ale w roli ofiary/oprawcy użył postaci z kreskówki. Jeśli przebrniecie przez pokłady kłującego w oczy aktorstwa, wszechobecnej głupoty i realizacyjnych potknięć, otrzymacie jednak, mimo wszystko, naprawdę przyjemny film.

 • ?

  Film Balagueró kierowany jest głównie do tych, którzy lubią główkować i bawić się w kanapowego detektywa. Pojawiająca się na początku nawałnica pytań znajduje w końcu swoje rozwiązanie. Czy satysfakcjonujące? Film przynosi pewną frajdę, jednak może wyparować z waszej głowy zanim jeszcze zdążycie nacisnąć przycisk na pilocie.

Najwyżej ocenione

Najniżej ocenione

Odrębnie ocenione

Średnio ocenia o 0.5 wyżej niż inni krytycy