Głębia strachu

2020 Film
5.7 10.0 0.0 23
Negatywnie oceniony przez krytyków
6.0
Pozytywnie oceniony przez użytkowników

Grupa naukowców usiłuje wydostać się ze zniszczonej przez trzęsienie ziemi podwodnej stacji badawczej.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 8

  Klimatycznie i momentami strasznie ale głównie zrobiony pod rozrywkę. Czekam na ewentualny sequel

 • 4

  Początkowo bardzo zachęca seans,praktycznie bez żadnego wprowadzenia widz dostaje wejście prosto w głąb akcji-intrygują przy tym ruchy kamery,rozwiązania choreograficzne oraz ogólne poczucie klaustrofobii napawa optymizmem co do ciągu dalszego-niestety-wraz z pojawieniem się tytułowego "strachu" gdzieś to wszystko osiada na mieliznach.Trochę połączenie Obcego z Pacific Rim-chodzi mi o wizualizacje potwora.Do obejrzenia na jeden raz.

 • 5

  Dużo szarpania i nieczytelności. Przydałoby się tutaj trochę ekspozycji, rozpisania scenariusza, rozbudowania postaci i reżysera z wizją. Wszystko to miało potencjał, jednak ilość jumpscareów również zrobiła swoje. Nie wypada on jednak, aż tak źle bo wizualnie prezentuje się całkiem nieźle, zbliżając się niejednokrotnie do poczucia klaustrofobicznej aury, jaką powinno odczuwać się na dnie oceanu.

 • 6

  Taki Alien & Jurassic Park w głębinach. Szkoda, że w drugiej połowie idzie bardziej w stronę tego drugiego kosztem tajemniczości. Ale sam pomysł świetny, bo przecież odmęty są równie nieznane jak kosmos. Klaustrofobia, mrok, świetna Stewart i postać Paula wprowadzająca trochę humoru.

 • 6

  całkiem ciekawy, z mroczną atmosferą, dobre efekty, brak logiki, ale rozrywka dobra