Zakonnica

2018 Film
4.5 10.0 0.0 36
Negatywnie oceniony przez krytyków
3.6
Bardzo negatywnie oceniony przez użytkowników

Ojciec Burke i Siostra Irene zostają wysłani przez Watykan do klasztoru w Rumunii, aby zbadać przyczyny tajemniczej śmierci zakonnicy.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 3

  Ten film śmierdzi niewymienioną od dawna taśmą z fabryki kolejnych produkcji ze świata "Obecności", które z każdą następną częścią tego cyklu straszą już coraz mniej. Pomysłu tyle, ile starczyłoby na porządną krótkometrażówkę, a nie na film kinowy.

 • 2

  Bardzo lubię jak twórcy tworzą Uniwersa, jest to ostatni czasy zabieg dość popularny i zwykle sprawdza się jakby tworzenie i prowadzenie historii głównych i pobocznych postaci.Oglądając Zakonnice miałem wrażenie, że twórcy zabłądzili w tzw. Internetach. Złe w tym filmie jest praktycznie wszystko-głównej "Zakonnicy" jak na lekarstwo,a jak już się pojawia to z dość marnym skutkiem,cała historia jest zła,postaci są tak niezgrabnie nakreślone, że bardziej przypominają parodię. Coś tu poszło nie tak

 • 3

  Maraton ogranych schematów i fabuły tyle, co na krótki metraż. Znudziłem się po 20 minutach, a tam jeszcze przecież godzina jumpscare'ów bez ładu i składu. Typowy przykład odcinania kuponów od popularnej serii.

 • 3

  Uniwersum Conjuring już nie istnieje. Kompletnie niewykorzystany potencjał, dosyć spore dziury fabularne, a to co w zamyśle miało straszyć - śmieszyło.

 • 2

  A kto wie, czy za rogiem
  Nie stoi jumpscare niestraszny
  Warto go zignorować
  I doczekać się końca filmu
  Kto wie, czy za rogiem
  Nie stoi jumpscare niestraszny
  Dalej próbuje cię straszyć
  Ale ty już śpisz