Aktualizacja serwisu! M.in. audiorecenzje (podcasty). Sprawdź

Annabelle wraca do domu

2019 Film
5.0 10.0 0.0 26
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.4
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Demonologowie Ed i Lorraine Warren za wszelką cenę chcą uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju w swoim domu.

Najlepsze recenzje użytkowników

 • 6

  Uniwersum to ma wzloty i upadki-chociaż tych upadków ostatnio jest na pęczki.3 część historii o nawiedzonej lalce jest gdzieś pomiędzy.Dla mnie nie zaliczyłbym tego do średniaków,ani do dobrej jakości horrorów.To niezła rozrywka,z fajnymi rozwiązaniami montażowymi.Scenariusz kuleje,brakowało tutaj jakiegoś naprawdę mocnego akcentu-lalka gdzieś w międzyczasie schodzi na dalszy plan.Zakończenie jest tragiczne,ale od dobrych paru produkcji to tutaj norma.Takie niezłe to było-oglądało się znośnie.

 • 2

  Jeden z najbardziej rozczarowujących horrorów dekady

 • 5

  Trzecia część "Annabelle" plasuje się między pierwszą a drugą. Gary Dauberman potrafi budować napięcie bez wyskakiwania z niespodziankami, jednak ciężko idzie mu wykorzystanie konkretnych scen tak, by faktycznie budziły grozę. To taki film, po którym twórcom nie będzie głupio wcisnąć kolejne spin-offy, bo "przecież to się łączy z innymi z serii".

 • 10

  W USA leci już od tygodnia.. A w Polsce jak zwykle premiera jest pół miesiąca później...