Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Zakonnica II

2023 Film
Kino 17 dni temu
Świat 18 dni temu
4.0 10.0 0.0 6
Negatywnie oceniony przez krytyków
5.2
Negatywnie oceniony przez użytkowników

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Sequel globalnego przeboju opowiada o siostrze Irene, która raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

  • Recenzje popularnych krytyków

  • Recenzje popularnych użytkowników

    • Pierwsza część zniesmaczyła swoim poziomem więc nie spodziewałem się niczego po 2.Miłe zaskoczenie,że ona jest znacznie lepsza-mimo iż to nie jest nadal żadne arcydzieło.Pierwsze co się rzuca w oczy i intryguje to warstwa wizualna,to jak w niektórych sytuacjach twórcy świetnie budują napięcie jest naprawdę niezłe.Samej zakonnicy tu niewiele ale to też jest sporym plusem.Oczywiście końcówka jest zbyt paranormalna i burzy cały dobry seans.Ciekawe jak dalej potoczą się losy całego uniwersum.

    • Ogląda się trochę tak, jakby historię opowiadali smutni panowie z zarządu New Line Cinema: montaż jak od linijki, zbyt dużo jumpscare'ów, absurdalny finał...

    • Lepszy od pierwszej części. Mega wciągający i trzymający w napięciu.

    • "Zakonnica II" to sequel, który nie do końca spełnia oczekiwania. Michael Chaves i Akela Cooper próbują podtrzymać atmosferę grozy, ale film często wpada w pułapki gatunkowe. Rok 1956, Francja, i morderstwo księdza to obiecujący początek, ale rozwinięcie pozostawia wiele do życzenia. Siostra Irene ponownie staje twarzą w twarz z Valak, ale ich konfrontacja nie wnosi nic nowego do serii. Czas trwania 1 godz. 50 min. wydaje się zbyt długi, a napięcie zanika w miarę upływu czasu. Ocena: 5/10.