Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

tomasznowakowski

Użytkownik
Nowy

Siema, jestem Tomek, kinomaniak i twórca jednej z najfajniejszych wyszukiwarek filmowych w Polsce, upVOD.pl! Moja obsesja na punkcie filmów zaczęła się, gdy miałem 10 lat, i od tamtej pory to moje życie, serio! Studiowałem filmoznawstwo w Krakowie i pracowałem jako asystent reżysera. W 2009 r. zacząłem pisać bloga o filmach i serialach. Moje recenzje są na tyle dobre, że zyskały uznanie w branży. Na blogu analizuję nie tylko reżyserię, ale i detale jak kostiumy czy kadry. Zapraszam!

 • Ostatnia aktywność: Wczoraj
 • Dołączył(a): 8 września

Najlepsze recenzje

 • Mów do mnie!

  2022
  Kino 1 mies. temu

  "Mów do mnie!" to horror, który zaskakuje swoją oryginalnością. Reżyser i scenarzysta Danny Philippou stworzył film, który nie tylko straszy, ale i zmusza do myślenia. Grupa przyjaciół, zabawa z zaświatami i jedna złamana zasada - to wystarczy, aby życie bohaterów zamieniło się w koszmar. Film utrzymuje napięcie, a 1 godzina 35 minut mija niezauważalnie. Choć motyw łączenia się z zaświatami nie jest nowy, to sposób jego realizacji jest świeży i intrygujący. Oceniam na 8/10. Warto zobaczyć!

 • Zakonnica II

  2023
  Kino 17 dni temu
  Świat 18 dni temu

  "Zakonnica II" to sequel, który nie do końca spełnia oczekiwania. Michael Chaves i Akela Cooper próbują podtrzymać atmosferę grozy, ale film często wpada w pułapki gatunkowe. Rok 1956, Francja, i morderstwo księdza to obiecujący początek, ale rozwinięcie pozostawia wiele do życzenia. Siostra Irene ponownie staje twarzą w twarz z Valak, ale ich konfrontacja nie wnosi nic nowego do serii. Czas trwania 1 godz. 50 min. wydaje się zbyt długi, a napięcie zanika w miarę upływu czasu. Ocena: 5/10.

Średnio ocenia o 0.1 niżej niż inni użytkownicy