Szanujemy Twoją prywatność i przetwarzamy dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Razem z naszymi partnerami wykorzystujemy też pliki "cookie".
Zamykając ten komunikat potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności i akceptujesz jej treść.

Mów do mnie!

2022 Film
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez krytyków
Bardzo pozytywnie oceniony i uznany przez użytkowników

Tajemnicza zabalsamowana ręka pozwala grupie przyjaciół wprowadzać w swoje ciała duchy nieżywych. Jednak kiedy złamią reguły gry, życie każdego z nich zamieni się w koszmar.

 • Recenzje krytyków

 • Recenzje użytkowników

  • Na takie filmy czeka się z wypiekami na twarzy.Talk to me narracyjnie przypomina Hereditary,duszna atmosfera,ciągła niepewność tego czy to co widzimy jest rzeczywiste a może to projekcja naszej wyobraźni.Owszem można się czepiać uproszczenia niektórych rzeczy,braku rozwinięcia pewnych aspektów ale może właśnie te wszelkie niedopowiedzenia trzymają ten film w ryzach.To też świetna zabawa dźwiękiem i światłem a całość dopełnia naprawdę dobrze napisany scenariusz.To była świetna uczta.Polecam

  • Zaiste mocny, dobrze napisany i zagrany, a przede wszystkim ŚWIEŻY horror. Czy czeka nas napływ youtuberów, którzy spróbują szczęścia w kinie głównego nurtu?

  • Mów do mnie. Wpuść mnie. No i przemówił i wpuścił...

  • Są tu TAKIE momenty, że nie pamiętam, kiedy ostatnim razem widziałem coś tak dobrze zbudowanego w horrorze, w głównej mierze to one napędzają ten film. Muszę również pochwalić pomysłowość. Niby temat już przeczesany wielokrotnie, ale przedstawiony w taki sposób, że ma się wrażenie obcowania z czymś bardzo świeżym. Niejednokrotnie szeptałem pod nosem "Wow", gdy twórcy dodawali coraz to ciekawsze pomysły - odwrócone "Talk to me" ;) Ostatni raz byłem pod takim wrażeniem na "Hereditary".

  • "Mów do mnie!" to horror, który zaskakuje swoją oryginalnością. Reżyser i scenarzysta Danny Philippou stworzył film, który nie tylko straszy, ale i zmusza do myślenia. Grupa przyjaciół, zabawa z zaświatami i jedna złamana zasada - to wystarczy, aby życie bohaterów zamieniło się w koszmar. Film utrzymuje napięcie, a 1 godzina 35 minut mija niezauważalnie. Choć motyw łączenia się z zaświatami nie jest nowy, to sposób jego realizacji jest świeży i intrygujący. Oceniam na 8/10. Warto zobaczyć!

  • Mów do mnie jest filmem poprawnym, jednak nie potrafię jednomyślnie stwierdzić, czy jest dobrym. Nie da się mu odebrać tego, że ma w sobie coś, co przyciąga i co wyróżnia go na tle innych. Dla osób, które decydują się na horror raz do czasu, ten film będzie umiał przestraszyć. Dla miłośników tego kina gatunkowego "Mów do mnie może' okazać się rozczarowujące. 6,5/10 http://www.nowyakapit.pl/horror-mow-do-mnie-mnie-nie-opetal/

  • Dobry początek, ale później zaczyna nużyć banałami. Jako debiut bardzo udany.